21 Aralık,  burç,  Burcu,  Cumartesi,  günlük burç,  günlük burç yorumları,  günlük burç yorumları akrep,  günlük burç yorumları aslan,  günlük burç yorumları balık,  günlük burç yorumları başak,  günlük burç yorumları boğa,  günlük burç yorumları ikizler,  günlük burç yorumları koç,  günlük burç yorumları kova,  günlük burç yorumları terazi,  günlük burç yorumları yengeç,  Yorum

21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları « OKUHABER


Gerek aşk alanında, gerek kariyer alanında gerek ise sağlık alanında sizin hemen hemen her hayatınızı etkileyen burçlar, her gün, her hafta hatta her ay farklılık göstermektedir. Sizlere her gün günlük burç yorumları konusunda bilgi veriyoruz. Bugün de, 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Hafta sonuna girdiğimiz bugünde havaların biraz soğuk olması sizin hayatınızı da etkilemektedir. Hafta sonu yaptığınız planların şekillenmesini sağlayan burçlar, sosyal hayatınızı da fazlasınca etkilemektedir. İşte, 21 Aralık Cumartesi Burç Yorumları!

21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Bugün alacağınız kararlarla hayatınıza yön vermek, sosyal hayatınızı düzenlemek, ilişkilerinizde ki sorunları çözmek istiyorsanız, günlük burç yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Bugün hayatınızdaki gelişmelere yön vermek, önceden plan yapmak için sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Okumaya devam edin.

Koç Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

İş hayatınız bu sıralar aşırı yoğun geçiyor. Bu durumdan ötürü hayatınız oldukça sınırlanmış durumda. Kendinize bu sıralar biraz zaman ayırmanız gerekiyor. Unutmayın ki kendiniz her şeyden önemlisiniz. Bakımlı olmak sizin hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Gün içerisinde yaşadığınız bazı sıkıntıları ilişkilerinize yansıtmamanız gerekiyor. Yansıttığınız takdirde ilişkilerinizde tartışmaların ardı arkası kesilmeyecektir. Siz sevdiğinize değer veren birisiniz. Bu değeri tartışmalarla bitirmeyin.

Ufak tefek sorunlar elbette her ilişkilerde olur. Ama bu sorunlardan ötürü ilişkinizi yıpratmayın. Bugün biraz kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Vitaminli şeyler tüketmeniz gerekiyor.

Boğa Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu hafta iş hayatınız aşırı yorucu ve yoğun geçmişti. Bu yoğunluğun ardından rahat bir nefes almanın vakti geldi. İş yoğunluğunuzdan ötürü kendinize de özel hayatınıza da vakit ayıramamıştınız. Artık vakit ayıracaksınız.

Son zamanlarda partnerinizle yaşadığınız sorunlar da çözüm bulmaya başladı. Aranızda olan küçük gerginlikleri başkasına yansıtmadığınız takdirde sorunlarınız fazla uzamayacaktır. Gereksiz kıskançlıklara ilişkilerde yer vermeyin. Kıskançlık güzel bir şey ama fazlası zarar. Size, Boğa Burcu Özellikleri konusunda kısaca bahsetmek istiyoruz.

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri
Boğa Burcu Özellikleri

Sessiz, sakin ve mağrur bakışlarıyla dikkatleri üzerine çeken Boğa Burcu, kıskançlığı ve para düşkünlüğüyle de bilinmektedir. Girdiği her ortamda ilgileri üzerine çekmeyi başaran Boğa Burcunun farklı bir albenisi vardır.

Duygusal açıdan oldukça hassas olan boğa burcu, eğer birine değer verirse onun için elinden gelen her şeyi yapar. Her ne kadar sabırlı bir burç olarak bilinse de aslında hiç sabırlı değildir. Aklına ilk geleni hemen gerçekleştiren Boğa Burcu bazen bu durumdan dolayı yanlış da yapmaktadır.

Maddi rahatlığa önem veren burç, girmiş olduğu işlerde işini riske atmayı asla sevmez. Oldukça merhametli olan Boğa Burcu, kafasına koyduğu her şeyi yapar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BOĞA BURCU ÖZELLİKLERİ

İkizler Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Hem iş konusunda hem de sosyal hayat konusunda oldukça yoğun olmayı başaran nadir burçlar arasında yer alıyorsunuz. İş hayatınızda başarılı olmak için her şeyi yapıyorsunuz. Bu aşırı hırslı davranışlarınız çevrenizdeki kişilerin de dikkatini çekiyor.

Hızlı yaşamayı seviyorsunuz. Lakin bu kadar hızlı yaşamak sizin bir süre sonra yorulmanıza neden olabilir. İş hayatınızın ve sosyal hayatınızın yoğunluğundan ötürü ailenize zaman ayıramıyorsunuz. Bu sıralar beraber vakit geçirmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Özel hayatınızda herhangi bir sorun gözükmüyor. Partnerinize karşı anlayışlı davranışlarınızdan ötürü ilişkiniz rayında gidiyor. Eğer siz sert olursanız ilişkinizde bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızın yoğun geçmesi sizin artık tükenmişlik sendromu yaşamanıza neden oluyor. İş hayatınızda bu hafta iyi başarı elde ettiniz. Yaptığınız işler ve fedakarlıklar üstlerinizin gözünden kaçmıyor.

Özel hayatınızda partnerinize karşı ani çıkışlar gösterebilirsiniz. Sevgiliniz bu halinizi anlamakta zorluk çekebilir. Siz böyle biri değilsiniz. Biraz daha sakin olmaya çalışın. Küçük sorunları, kocaman hale getirmeyin.

Kış aylarında olduğumuz bugünlerde, havanın güneşine aldanarak yaz ayındaki gibi giyinmeye son verin. Kendinize dikkat etmediğinizden dolayı ortaya çıkan romatizmal ağrılara dikkat etmeniz gerekiyor.

Aslan Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinize olan güveninizle hemen her alanda ön plana çıkıyorsunuz. Bu durum bazıları için çekici gelse de bazıları bu durumdan pek hoşlanmıyor. Çevrenizde sizi kıskanan oldukça fazla insan var. Bir iş yaparken fazla dillendirmeseniz iyi olur. İşinizi bozmak için sırada bekleyen çok fazla insan var.

Yeni yıl demek yeni hedefler demek. Yeni kariyer demek. Yeni alacağınız kariyerler konusunda sizin önceden bilginiz var. Bu durum netlik kazanmasa da olacak gibi gözüküyor. Alacağınız kariyer konusunda kimseye bir şey söylemeyin.

Özel hayatınızda partnerinizle olan ilişkiniz çalkantılı bir dönemden geçiyor. Partnerinizin size karşı ilgisinin azaldığını öne sürüyorsunuz. Aslında öyle bir şey yok, siz yalnızca kendi kendinize kuruntu yapmayı seviyorsunuz. Kurtulun bu sorunlardan. Küçük sorunlar, ilişkiyi yıpratır.

Başak Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Fazla titiz davranmak enerjinizi adeta bitiriyor. Hafta boyunca yoğunluğunuzdan ötürü ne kendinize ne de partnerinize vakit ayıramadınız. Bu durum sizi de partnerinizi de yıpratabilir.

İş hayatınızda verdiğiniz emeklerin karşılığını alamıyorsunuz. İş değişikliği yapmayı düşünüyorsunuz ama kendinize uygun olan iş konusunda henüz karar veremediniz.

Eğer hayatınızda biri yok ise yeni kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bugün, fazlasıyla mutlu olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Önünüze gelen fırsatları değerlendirin.

Terazi Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Yıl sonuna yaklaştığımız bugünlerde iş yoğunluğunuz sizi yıpratmış durumda. Yoğunluktan kendinizi salmış durumdasınız. Artık kendinize biraz zaman ayırın.

Aileniz ve arkadaşlarınızla da bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Siz yoğunluğunuzdan ötürü onlara vakit ayıramıyorsunuz. Onlar ise kendilerini ertelediğinizi düşünüyorlar. Kendinize ve ailenize vakit ayırmak kendinizi yenilemenize olanak sağlayacaktır.

Fazla yoğunluktan ötürü hasta olabilirsiniz. Biraz sağlığınıza dikkat edin. Özel hayatınızda da eski ilişkilerinizi asla şimdiki ilişkinize yansıtmayın. Bu durum aranızda sorunlara neden olacaktır.

Akrep Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinize uygun olan işi yaptığınız takdirde hem daha başarılı olur hem de kendinizi mutlu hissedersiniz. Yapamayacağınız konular hakkında söz vermemeniz gerekiyor. Bir karar verirken biraz daha beklemeli, mantıklı kararlar vermelisiniz.

Dışarıdan gören kişiler sizi aşırı soğuk kanlı biri olarak görse de sizin sert görünüşünüzün altında pamuk gibi biri var. Yalnız kaldığınız anlarda geçmişine takılı kalmanın size bir faydası olmayacaktır.

İlişkinizde, daha önce yapmış olduğunuz hataları sürekli gündeme getirmekten kaçının. Daha önce hata yaptınız diye şimdi yapacak değilsiniz. Gereksiz kıskançlıklardan kaçının. Gereksiz kıskançlık sizin ilişkinizi yıpratacak ve sevgilinizi bunaltacaktır.

Yay Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu hafta aşırı yoğunluktan ötürü iş değişikliği düşüncesine girdiniz. Ama iş değişikliği için doğru zaman şimdi değil. Biraz daha beklemeniz ve daha doğru kararlar vermeniz gerekiyor. İş değişikliği konusunda acele etmeyin.

Bu sıralar aşırı tutarsız tavırlarınız var. Bu durum hem sizi hem ilişkinizi yıpratacaktır. Partneriniz sizin hayatınızda mutlu olmak için var. Sürekli sizde anlamlandıramadığı tavırlar hem onu hem sizi yıpratacaktır.

Biraz bol para harcamayı seviyorsunuz. Bu sıralar biraz daha harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ekonomik yönden kendini biraz sıkacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Dikkat edin.

Oğlak Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Çalışmaktan mutluluk duyan birisiniz. İşinize verdiğiniz önem ve emekleri gören kişiler sizi biraz kıskansa da bu durum sizin yeni terfi almanıza olanak sağlayabilir.

Özel hayatınızda yaşadığınız sorunları kendi içinizde yaşamanız daha mantıklı olacaktır. Başkasına sorunu yansıttığınızda üzülen taraf yalnızca siz olacaksınız. Aranızda bir sorun olunca kaçmak yerine, çözüme kavuşturmak için konuşmayı deneyin.

Maddi konuda biraz bolluk içerisindeydiniz. Ama artık biraz harcamalarınıza dikkat etmenin zamanı geldi. Dikkat etmediğiniz takdirde yeni yıla girerken biraz zorluk çekebilirsiniz.

Kova Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sizin en büyük hatanız iş hayatınızla özel hayatınızı ayıramamanız. İş yaşamınızda duygusal hayatın yeri yok. İş hayatınızda yalnızca aklınızla hareket ettiğiniz takdirde gerçek başarıya ulaşabilirsiniz.

İlişkinize de iş hayatınızı yansıtmamanız gerekiyor. İşte yaşadığınız sıkıntılar, stresler partnerinize yansıdığı takdirde hem o hem siz üzülebilirsiniz. Gezmeyi çok seviyorsunuz. Sosyal hayatınıza biraz ara verin.

Eğer iş değişikliği yapmayı düşünüyorsanız size biraz daha zaman lazım. Ani karar vermekten kaçının. Kendinizi dinleyip radikal kararlar almaya özen gösterin.

Balık Burcu 21 Aralık 2019 (Cumartesi) Günlük Burç Yorumları

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları
Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Artık hayatınızda macera istiyorsunuz. Sıradanlıktan o kadar sıkıldınız ki. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Hayatınız bu sıralar yalnızca iş ile ev arasında geçiyor.

Bugün bazı durumlar değişiklik gösterebilir. Sosyal hayatınız uzun zamandır durgun. Ailenizle veya arkadaşlarınızla zaman geçirmiyorsunuz. Onlarla vakit geçirmek size enerji verebilir.

Partnerinizle aranızda olan bir takım sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. İlişkide biraz daha sakin olmak size düşüyor. Gereksiz kıskançlıklara ya da partnerinize karşı sergilediğiniz tavırlara dikkat etmeniz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 20 ARALIK 2019 (CUMA) GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir