Ankara bağ evi evlilik teklifi,  ankara evlenme teklifi cafe,  ankara evlenme teklifi organizasyon,  ankara evlenme teklifi organizasyonları fiyatları,  ankara evlenme teklifi restaurant,  Ankara evlilik teklifi,  Hayat,  İlişkiler,  Manşet

Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan » OKUHABER


Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan

Her kadın, hayatındaki en özel kişi ile en özel anları paylaşacağı anılar biriktirmek ister. Bunlardan en önemlisi ise özel bir evlilik teklifi alma hayalidir. İstanbul, İzmir ve Çanakkale gibi şehirler, evlilik teklifi konseptleri konusunda oldukça çok seçeneğe sahiptir. Çünkü saydığımız illerin denizi vardır. Ankara, denize kıyısı olmasa da evlilik teklifi seçeneği konusunda oldukça zengindir. İşte, Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan!

1 – Yüzen Ev

Ankara’da yapabileceğiniz en özel evlilik teklifini arıyorsanız Yüzen Ev tam size göre. Yüzen Ev, Ankara evlenme teklifi organizasyonları fiyatları arasında en yüksek olanlardan bir tanesi. Yüzen Ev organizasyon mekanının bu özelliğinin temelinde ise dışarıdan adeta bir yalıya benzeyen bir tasarımda olması ve içinin lüks bir ev konforunu sağlamasıdır.

2 – Yonca (Ayşe Sönmez) Organizasyon

Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan: Yonca Organizasyon

Ankara evlilik teklifi seçenekleri arasında en çok tercih edilen ikinci mekan Yonca Organizasyon‘dur. Yonca Butik Organizasyon Ankara şubesi, dünya evine girecek çiftlerin en çok tercih ettiği mekanların başında gelmektedir. Doğal ve modern yapının bir arada bulunduğu bu özel mekanda en özel gününüzü unutulmaz hale getirmek için organizasyon danışmanları ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Ankara bağ evi evlilik teklifi seçenekleri arasında da bulunan mekanda ister size özel hazırlanmış masa tasarımını kullanın, isterseniz şömine başında romantik bir evlilik teklifi planlayın.

3 – Eymir Gölü

Ankara Evlenme teklifi restaurant ve mekanları için çokça tercihin bulunduğu diğer bir bölge ise Eymir Gölü ve göl kenarında bulunan mekanları kapsamaktadır. Eğer teklif hazırlığınızı doğal bir ortamda, mis gibi dağ havası üzerine kurmak istiyorsanız, göl kenarındaki yeşillikleri kullanabilirsiniz. Eğer evlilik teklifinizi güzel ve nezih bir mekanda yapmak istiyorsanız Eymir Gölü çevresindeki mekanlardan faydalanabilirsiniz.

4 – Ankara Kalesi

Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan: Ankara Kalesi

Ankara Kalesi, Ankara evlenme teklifi organizasyonları fiyatları araştırmanız içerisinde en düşük maliyetli olanlardan bir tanesidir. Ankara’nın tarihi yapısından faydalanmak ve taş dekorlu bir alanda teklif organize etmek istiyorsanız, Ankara Kalesi tam size göre.

5 – Mogan Gölü

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan Mogan Gölü, Ankaralıların evlilik teklifi için tercih ettiği en önemli mekanlardandır. Mogan Gölü evlilik teklifi konsepti konusunda oldukça çok imkana sahiptir. Göl kenarında bulunan yürüyüş alanında istediğiniz güzel bir ağaçlığı evlilik teklifi için harika bir alana çevirebilirsiniz. Göl kenarına nazır kafe ve restaurant gibi evlilik teklifi için uygun mekanlardan birini de tercih edebilir, iç dekoru kız arkadaşınızın zevkine uygun dekore edebilirsiniz.

6 –Kuğulu Park 

Eğer şehrin içinde doğal bir ortamda evlilik teklifi etmek istiyorsanız Kuğulu Park sizi ve eş adayınızı mutlu etmeye yetecektir.

7 – JW Steakhouse

Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan
Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan: Jw Steakhouse

Jw Steakhouse, Ankara’nın en iyi et restaurantlarından bir tanesidir. Evlilik teklifinizi çok güzel bir yemekle taçlandırmak istiyorsanız, bu özel mekan tam da size göre. Ankara evlenme teklifi organizasyonları fiyatları kıyaslandığında ortalamanın üzerinde bir hesap ödeyeceğiniz bu seçenekte temel amacınız romantik bir akşam yemeği olmalıdır.

8 – Villa Restaurant

Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan: Villa Resaturant

Ankara’nın Çayyolu ilçesinde bulunan Villa Resaturant, botanik ve ferah tasarımı ile Ankaranın en ilgi çekici mekanlarından biridir. Villa Restaurant, Ankara evlenme teklifi cafe tercihinde bulunurken listenize almanız gereken, teklif organizasyonunuzu hazırlamadan önce ziyaret etmenizi önerebileceğimiz önemli bir seçenektir.

9 – Divan Çukurhan

divan çukurhan
Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan: Divan /Çukurhan

Divan – Çukurhan oteli, Ankarada evlilik teklifi yapabileceğiniz önemli otellerden bir tanesidir. Tarihi dekoru ve mis gibi havası ile eş adayınıza inanılmaz bir akşam yaşatabilirsiniz.

10 – Çay Bahçesi / Mahalle Parkı

Ankarada Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 10 Mekan: Semt Parkı

Eğer evlilik teklifi yapacağınız yerden daha önemlisi, yaşadığınız anılar geliyorsa, anılarınızı canlandıracağınız herhangi bir mahalle ya da semt parkı sizin için ideal halini alacaktır. İlk birbirinizi gördüğünüz, ilk buluştuğunuz ya da önemli bir olay yaşadığınız bir mekan da evlilik teklifi ederken kullanabileceğiniz eşsiz mekanlar arasında sayılabilir.

İlginizi Çekebilir: Gaziantep de Evlilik Teklifi Yapabileceğiniz 8 MekanSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir