Cinsellik,  Erkekleri Baştan Çıkaracak Yöntemler,  Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları,  Erkekleri Baştan Çıkarmak,  İlişkiler,  Yatakta Erkekleri Mutlu Etmek

Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları | OKUHABER


Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları
Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları

Bütün kadınlar kocam benden başkasına bakmasın ve yıllar geçse de sadece benim tutsağım benim erkeğim olsun diye düşünür. Düşünür ama düşünmekten öte neler yapar. Çoğu kadın ne yapabileceğini bilmiyor ve biz size yardım etmek için buradayız. Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları konusunda neler yapabiliriz bakalım.

Erkekleri Baştan Çıkarma Yolları

Yatağa girmeden önce hazırlık yapın

Yatağa girmeden önce hazırlık yapın
Yatağa girmeden önce hazırlık yapın

Evet dediğimiz çok doğru yatağa girmeden hazırlık yapın bu hazırlık öyle süs vb şeyler değil onu psikolojik olarak rahatlatacak şeyler mesela ona çok yakışıklı olduğunu hatırlatın, kadınlar güzelsin kelimesini çok sever biliyorsunuz ama bilmediğiniz erkeklerin de yakışıklı olduğunu bilmek de cok önemlidir. Yakışıklı olmasa da ona güzel yönlerini hatırlatın güçlü olduğunu hayatınızda ondan güçlü bir insan olmayacağını hatırlatın bir erkek bu söze dayanamayacaktır. Şimdi 1-0 öndesiniz gelin durumu iki sıfır yapalım.

Erkekleri Baştan Çıkarmak İçin Olabildiğiniz kadar ateşli giyinin

Olabildiğiniz kadar ateşli giyinin
Olabildiğiniz kadar ateşli giyinin

Giyinmek: Bir erkek çabuk sıkılabilir. Emin olun düşüncelerinizde haklısınız erkekler odundur ama siz neden marangoz olmuyorsunuz? Erkeğinize farklı giyinin erkeğiniz sizi sürekli farklı görsün ; erkeğinizi kimse sizden iyi tanıyamaz ama kırmızı her zaman ateşin alevin rengidir. Şunu unutmayalım ne giyerseniz giyin giydiğiniz iç çamaşır elbise önemli olan onu erkeğinizi baştan çıkarırken nasıl kullandığınız. Şimdi durum iki sıfır.

Ortamı iyi ayarlayın

Ortamı iyi ayarlayın
Ortamı iyi ayarlayın

Ortam: Bunlar küçük ve hazzı zirveye çıkaracak şeylerdir. Bu durumu nasıl kullanacağız? Ortam hepsi kadar önemlidir. Mumlarla süslü bir oda, tütsü kokularıyla erkenizin aklını kaybettiği anlar, loş ışıkta mum ateşinde kırmızı jartiyeriniz içindeki vücudunuzun erkeğinizin bakışıyla birleşmesi ve bunun aynada yansıması. Ortam gözünüzde canlandı mı? Durum üç sıfır oldu diyelim mi. Gelin gol atmaya ve kadınız ve en büyüğüz demeye devam edelim.

Dokunuş ve parmaklar

Dokunuş ve parmaklar
Dokunuş ve parmaklar

Sen kadınsın hayatın boyunca yerinde duramadın, bundan sonra neden durasın. Bırakma kendiliğinden olmasın sen yönet bu işi. Asla kendi kendine soyunmasın onu her zaman sen soy, onu soyarken yatakta bir kaplan olacağının sinyallerini vermelisin. Ona ne kadar çekici bir kadın olduğunu hatırlattın durma sakın.

Ses ve nefes

Ses ve Nefes
Ses ve Nefes

Her zaman sende olan bu iki şeyi kullanmaya ne dersin?

Sen yıllardır konuşmanla nam yaptın bunu neden yatakta kullanmıyorsun? Ona konuş emin ol dediklerinin yarısını anlamayacaktır ama sesindeki o buğulu ton onu artık doruğa çıkaracaktır. Hadi bu maçta farka koşacağız.

Son olarak dudaklar ve dokunuş

Son olarak dudaklar ve dokunuş
Son olarak dudaklar ve dokunuş

Senin dünyalara değer o dudakların var ona hatırlat onları. Nasıl mı yapacaksın dudaklarını bir silah gibi kullan ve onun en zayıf anlarında onu öp tekrar tekrar güçlensin. Tırnaklar :sürekli onun sırtında gezmeye alıştır gerektiği yerde tırnaklarını hissetsin evet odunun artık senin bağımlın oluyor sakın her istediğini yapmasına izin verme sen onun bir oyuncağı değilsin yalandan da olsa ona karşı koy ama bunu kıvamında bırakmayı unutma. Maç 5-0 ve senden vazgeçemeyecek bir eş unutma sen kraliçesin ve nice sultanlar prensesler önünde diz çöktü sen harikasın ve yaparsın aklından çıkarma.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cinsellikte Korunma Yöntemleri

 

 

 Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir