Doğru Göz Makyajı,  Göz Belirginleştirme,  Göz Makyajı,  Gözleri Belirginleştiren Makyaj Teknikleri,  Kişisel Bakım ve Güzellik,  Manşet

Göz Makyajı, Gözleri Belirginleştiren Makyaj Teknikleri, 1


Gözleri Belirginleştiren Makyaj Teknikleri

Dikkatleri üzerine çekmeyi herkes sever. Gerek elbisesi, gerek makyajı, gerek tavırlarıyla ilgi çekmeyi şüphesiz en çok hanımlar sever. Son zamanlarda özellikle makyajları ile dikkat çeken kişilerle mutlaka siz de karşılaşıyorsunuzdur. Muhteşem göz makyajı, dolgun dudaklar, ilgi çekici yanaklar..

Sizde böyle ilgi çekici makyaj yapmak için bazı püf noktaları dikkate almanız gerekiyor. Makyaj yaparken en önemli nokta şüphesiz göz makyajıdır. Göz makyajını doğru yaptığınız takdirde siz de dikkat çekmeyi başarabileceksiniz.

Bugün sizlere Gözleri Belirginleştiren Makyaj Teknikleri konusunda bilgi vereceğiz. Bu teknikleri dikkate alarak siz de muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Okumaya devam edin.

Kaşlarını Doldur

Kaş makyajı göz makyajı kısmında önem taşır. Tamamlanmış kaşlar, yüzünüzü çerçevelediği gibi, gözlerinizin dikkat çekmesini sağlayacaktır. Benim size önerim, kaşlarınızın rengine uygun olan göz farı ile kaşlarınızı doldurmanızdır. Kaşlarınız için kısa tüylü vuruşlar kullanmayı deneyin.

Bir göz farı astarı ile başlayın

Makyaj yapan her kadının istediği son şey gölgelerin yıpranmasıdır. Göz kapağınızı olabildiğince pürüzsüz hale getirmek için astar veya taban kullanın.

Derinlik oluşturmak

Gözlerinizin daha büyük ve daha cesur görünmesini sağlamak için göz farı ile derinlik oluşturun. İlk olarak göz kapağınızın her yerine eşit olacak şekilde açık renkli bir gölge uygulayın. Hemen ardından daha koyu olacak şekilde bir gölge alın ve gözünüzün hemen üst kısmına uygulayın. Kusursuz bir görünüm elde etmek için göz renginizle uyumlu far rengi kullanın.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir