Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür,  İlişkiler,  İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür,  İlk kez nasıl öpüşülür,  ilk öpüşme,  Nasıl öpüşülür,  nasıl öpüşülür adım adım,  nasıl öpüşülür ilk

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ? » OKUHABER


İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?

Öpüşmek kişiden kişiye, ilişkiden ilişkiye değişen bir eylemdir. Öpüşmenin şekli de duruma özeldir. Sıcak içten bir teşekkür öpücüğü, masum tatlı seni seviyorum öpücüğü yada arzulu, ateşli bir seni istiyorum öpücüğü… Merak ediyor musunuz peki İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?

İş ilk kez yapılan o masum öpücüğe gelince ise doğru zaman doğru an çok önemlidir. Sonuçta erkek ve kadının bedenlerini paylaşmaya başlamanın ilk adımıdır dudak dudağa öpücük.

İlginizi Çekebilir: 5 Maddede Partnerinizle Nasıl Öpüşülür?

Dudaklar Erojen Bölgedir

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür bahsetmeden önce dudaklardan bahsedelim. Öpüşme şekillerinden bahsedilse de olağan ilişkilerde bunun tarzı şekli kişisel bir hal alır. Dudaklar karşı cinste erojen (cinsel) bölge olarak algılanır ve dudak dudağa temas cinsel birleşmenin de ilk ayağıdır diyebiliriz.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
Partnerinizle yakınlaştığınızda yanaktan masum öpücükler ona sevginizi göstermenin en tatlı yoludur.

Aceleci Olmak Kötüdür

Dikkat edilmesi gereken ilk şey romantik dakikalarınızda aceleci olmamaktır. Bunu ulaşılacak bir hedef değil karşılıklı tatmini en üst noktada tutacak bir adım gibi görmeniz önemlidir.

Buna da Bakınız: 50 İlk Öpücük Filmi

Yanaktan Masum Bir Öpücük Sizi Ateşler

Partnerinizle yakınlaştığınızda yanaktan masum öpücükler ona sevginizi göstermenin en tatlı yoludur. Yanaktan masum öpücükler zamanla dudağa kendiliğinden kayacaktır. Bu özel anları kalıplara sıkıştırmak yerine, İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür endişesi taşımadan olayı oluruna bırakmak en güzelidir.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
İlişkide belli bir mesafe alınıp partnerinizle yalnız geçireceğiniz ilk gününüz

İlk Öpücük ve Öncesi

İlişkide belli bir mesafe alınıp partnerinizle yalnız geçireceğiniz ilk gününüz diyelim. Birlikte baş başa yalnız geçireceğiniz özel anlar öncesi olabildiğince kişisel bakımınıza önem verin.

Ağzınızda itici tat yada koku bırakacak yiyeceklerden uzak durunuz. Nefesiniz ferah ve temiz olsun. Ancak abartıya da kaçmayın. Bulduğunuz tüm kozmetik ağız ve diş sağlığı ürünlerini aynı anda kullanıp, ağız floranızı bozmamakta da fayda var.

Kişisel bakım ve temizlik güne özel değildir. Her zaman temiz ve bakımlı olmak sizi her daim sağlıklı tutacaktır unutmayın.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
İlk öpücüğün masum içten olması önemlidir.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür Anı

Artık sevgilinizle baş başa birbirinize yakın şekilde oturuyorsunuz ve 50 İlk Öpücük filmini izliyorsunuz. Romantizm dozu da giderek artıyor. Onu öpmek için yanağına doğru uzanıyorsunuz masum bir öpücük konduruyorsunuz.

Tabi öpücük için partneriniz yanağını siz doğru dönecektir. Yanaktan ilk öpücük sonrası biraz daha dudaklara doğru ikinci öpücük sizi biraz daha ısındıracaktır.

Üçüncü öpücükte ise dudaklarla yanağın birleşme noktasına gelin bu kısımda da partnerinizden bir tepki yoksa artık ilk dudak dudağa öpüşmeye hazırsınız.

İçten bir sarılmayla sevgilinizi kollarınızın arasına alarak acele etmeden dudaklarınızı bir araya getirin. Hafifce partnerinizin alt dudağını dudaklarınızın arasına alıp bir süre öpün. İlk öpüşmelerde kesinlikle uzun arzulu öpüşmeleri tercih etmeyin. İlk öpücüğün masum içten olması önemlidir.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
İlk öpüşmeden sonra birbirinizi yavaş yavaş keşfedeceksiniz

Sevgililer Birbirini Yavaş Yavaş Keşfeder

İlk öpüşmeden sonra birbirinizi yavaş yavaş keşfedeceksiniz ve giderek ilişkinize has birbirinizi tatmin edecek öpüşme tarzınızı bulacaksınız.

Duadağa doğru öpmek istediğinizde partneriniz kendini geri çekiyor yada huzursuz oluyorsa kesinlikle zorlamayın. Bunun iki nedeni olabilir. Birincisi Partneriniz ilişkide henüz o eşiğe geldiğinize inanmıyordur ve ona biraz zaman tanıyın.

İkinci ihtimal ise cinsel tabular nedeniyle yaşadığı korkulardan kaynaklanıyor olabilir. Her iki durumda da partnerinize biraz zaman verin. Konuyu konuşmaya çalışın. Ancak kesinlikle zorlamayın. İlk romantik anlarınızı bir travmaya çevirebilirsiniz.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
Doğru ortam için bir sınır çizmek doğru değildir. Sakin bir sahil kenarında gün batımı da olabilir

İlk Kez Dudak Dudağa Öpüşmede Doğru Ortam

Doğru ortam için bir sınır çizmek doğru değildir. Sakin bir sahil kenarında gün batımı da olabilir, hüzünlü bir filmin final sahnesi de… Bu tamamen ilişkinizin gidişatı ve aynı senkronda ki romantizm yoğunluğu ile alakalıdır. Yani özet olarak aceleye getirmeden doğru zamanı geldiğinde kendiliğinden olacaktır bunu unutmayın.

İlk Kez Dudak Dudağa Nasıl Öpüşülür ?
İlk öpücük sonrası hemen cinsel birliktelik aşamasına geçeceğinizi de düşünmeyin.

Beklentiyi Yükseltmeyin

İlk öpücük çok önemlidir, unutulmazdır ve sadece 1 kere olur. Ancak bunu beklentinizi yükselterek çok büyük hayaller kurmayın. İlk öpücüğün masumiyetini asla bozmayın.

Sevecenliğini hem kadın hemde erkek olabildiğince korumalıdır. İlk öpücük sonrası hemen cinsel birliktelik aşamasına geçeceğinizi de düşünmeyin. İlişkilerde aceleci olmak kötüdür bunu asla unutmayın…

Partnerinin vücut dilini iyi okuyun. Müsade ettiği kadar ileri gidin.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir