Dünyayı Şok Eden İnsanlar,  İlginç Haberler,  İlginç Yeteneklere Sahip İnsanlar,  Yetenekli İnsanlar

Yetenekleriyle Dünyayı Şok Eden İnsanlar » OKUHABER


Yetenekleriyle Dünyayı Şok Eden İnsanlar
Yetenekleriyle Dünyayı Şok Eden İnsanlar

Yetenekleriyle birçok insanı şaşırtan ve şok etkisi yaratan insanları tanıyor musunuz? Herkes bir şekilde diğer insanlardan farklı olmaya çalışmaktadır. Bazı insanlar sahip oldukları yeteneklerle bu işi başarabiliyorlar. Bazılarınınsa sıradışı hobileri ve görünüşleri bulunmaktadır. Hatta öyle ki, bu insanlar süper güçlerin sadece bilim kurgu filmlerinde olmadığına inandıra bilirler. Bugün listemizde paylaşacağımız ilginç özelliklere sahip ve diğer insanlardan farklı olan kişileri sıralayacağız.

Brain Shaw

Brain Shaw
Brain Shaw

Bir keresinde bu Brain isimli genç adam, arkadaşıyla birlikte İngiltere’den, İskoçya’ya ekonomi sınıfında uçuyormuş ve şans eseri yan yana koltuklara denk gelmişler. Ne yazık ki bütün uçuşları adeta bir kabusa dönüşmüş ve kilolarından dolayı uçaktaki herkesin, uçağın varacağı yere şans eseri ulaşabileceğini düşünüyormuş. Amerika’da yaşayan Brain Shaw, tüm dünya genelinde inanılmaz ağırlıkları hiç zorlanmadan kaldırdığı için oldukça bilinen bir isim olmayı başarmıştır. Pek çok kez dünyanın en güçlü adamı unvanını almaya hak kazanmıştır.

Taylandlı Keşiş

Taylandlı Keşiş
Taylandlı Keşiş

Birçoğunuz meditasyonun ruhsal aydınlanmaya yardımcı olduğunu duymuşsunuzdur. Meditasyon bazen fizik kurallarını değiştirebilirmiş gibi geliyor. Budist keşişler arasında bunlara dair bazı söylentilerde dolanıyor. Bu insanlar genellikle inanılmaz ve hatta bazen sihirli gibi görünen yetenekleriyle biliniyorlar. Örnek vermek gerekirse, fotoğrafta bulunan bu keşişler kaynar yağ kazanında dahi meditasyon yapabiliyorlar. Bazıları keşişlerin sihirli gücünü kabul ederken, bazılarıysa bu tür şeylerin altında muhakkak bir sır olduğunu iddia edebiliyor.

İlginizi Çekebilir: İlginç Özelliklere Sahip Olan Sıradışı Çocuklar

Johanne Astrid

Johanne Astrid
Johanne Astrid

Genelde rock konserlerinde baterinin arkasında küçük kız çocukları görmeye alışkın değiliz. Ancak bu küçük kızın çoğu uzun saçlı ve sakallı bateristlerden daha iyi çaldığını söyleyebiliriz. Öyle ki bu kız 2017 yılında, yetenek sizsiniz yarışmasının Danimarka versiyonunda finale çıkmayı başarmıştır. Johanne isimli bu kızın bateri çalarken yansıttığı duyguları ve mimikleri gerçekten hayranlık uyandırıyor. Bu kız bateri çalmaya daha ufak yaşlarda oyuncak bir bateriyle başlamıştır ve metal parçaların karmaşık notalarını dahi hiç karıştırmadan çalmayı başarabilmektedir.

Raj Mohan Nair

Raj Mohan Nair
Raj Mohan Nair

Her çocuk bir süper gücünün olmasını hayal eder, bu adamsa oldukça şanslı çünkü henüz 7 yaşındayken vücudundaki inanılmaz yetenekleri keşfetmiş. Raj yada kendi değimiyle elektrik adam, hiç bir zarar görmeden aynı anda vücuduna birkaç elektrik akımını verebiliyor. Aslına bakarsanız elektrik akımının çok az miktarı dahi insan vücuduna zarar verebilir ve hatta ölüme dahi götürebilir. Fakat Raj bu tür akımlardan hiç etkilenmiyor ve vücuduna birkaç kabloyu değdirerek ampul gibi elektrikle çalışan aletleri çalıştırabiliyor.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir