Tofisa Tunik Pantolon Takım Modelleri Neler?

Tofisa Tunik Pantolon Takım Modelleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

0

Tofisa tunik pantolon takım modelleri, tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biridir. Özellikle şıklığı ve rahatlığı önemseyenler için Tofisa tunik pantolon takım modelleri iyi bir seçim olacaktır. Hem günlük kombinlerde hem de özel günlerinizde kullanabileceğiniz binlerce ürüne bu markada ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Şık Tofisa Tunik Pantolon Takım Çeşitleri Neler?

Her türlü gün ve zamana uyum sağlayan Tofisa tunik pantolon takım modellerini, ayrı ayrı parçalar halinde de alıp kombin yapabilirsiniz. İsteğinize göre alt üst parçayı farklı farklı da seçebilirsiniz. Bu sayede kendi tarzınızı daha kolay yansıtma imkânı bulursunuz. Binlerce renk seçeneğiyle ve dünyanın çeşidiyle tercih alanınızı genişletmiş olursunuz. Tofisa tunik pantolon takım modelleri şunlardır:

tofisa-tunik-pantolon-takim
tofisa tunik pantolon takım
  • Çizgili ve kemerli model
  • Üstten düğmeli modeller
  • Kol ve etek kısmı dantel detaylı modeller
  • Fırfırlı modeller
  • Renkli ( çiçekli, sade, üç renkli) modeller
  • Uzun – kısa modeller

Tofisa Tesettür Giyim ile  Kombin Nasıl Yapılır?

Tofisa tunik pantolon takım modelleri içinde kombin yapmak tamamen isteğe bağlıdır. Yani tunik pantolon tunik olarak alabileceğiniz gibi tek tek alıp baştan da kombin yapabilirsiniz. Örneğin, aldığınız bol paça bir kot pantolonu, üstüne çizgili modelde bir tunikle kombinleyebilirsiniz ya da takımı bozmadan direk alt üst giyebilirsiniz.

A – Tofisa Tunik Pantolon Takım Modelleri ile Şık Kombinler

Bu modellerle yapılacak kombinler gidilen yere ve gün içindeki durumunuza bağlı olarak değişebilir. Tofisa tunik pantolon takım modelleri ile yaptığınız kombinler bazen oldukça sade olabileceği gibi son derece farklı da olabilir.

A.1 – Tofisa Triko Takım Kombinleri

Triko takımlar, kış aylarının vazgeçilmez modelleri arasındadır. Hem şık duruşuyla hem de sıcak tutması bakımından Tofisa tunik takım modelleri içinde fazlasıyla kullanılan kombin türüdür. Genelde taba tunik pantolon, vizon tunik pantolon, siyah tunik pantolon, lila tunik pantolon renkleri daha çok tercih edilir.

A.2 – Tofisa Spor Tunik Pantolon Kombinleri

Günlük diye nitelendirdiğimiz bu kombin türü hem rahatlık açısından hem fazla faaliyet gösteren işleri daha kolay yapmanız açısından diğerlerine göre daha çok tercih edilir. Birçok renk ve modele sahiptir. İstediğiniz alt üst takımı kombinleme fırsatınız olacağı için seçim olanağını artırmış olursunuz.

tofisa-tunik-pantolon-takim

B – Tofisa Günlük ve Özel Gün Elbiseleriyle Kombin Yapma

Tofisa tunik pantolon takım modelleri gibi elbiseler ile de günlük ve özel kombinler yapma fırsatı vardır. Tek parça oluşundan dolayı elbiseyi kombinlemek ikili takımlara göre daha kolaydır.

 B.1 -Özel Gün Elbiseleriyle Kombin Yapma

Özel gün elbiselerinde daha çok taşlı, dantelli ya da pileli modeller tercih edilir. Seçtiğiniz taşlı bir siyah elbisenin altına ona uygun bir başörtüsü ve ayakkabıyla kendi kombininizi oluşturabilirsiniz.

B.2 – Günlük Elbiselerle Kombin Yapma

Günlük elbise modellerinde daha çok fırfırlı, düğmeli, balon kollu, kemer detaylı, sade – çizgili – çiçekli çeşitleri kullanabilirsiniz. Balon kollu çiçekli bir elbise modelini sandalet ile tamamlayarak, günlük yaz kombini yapabilirsiniz.

Tofisa Giyim Ürünleri Hangi Kumaştan Üretilir?

Tofisa, tesettür giyim ürünlerinde bazen tek kumaş, bazen birkaç kumaşın karışımını seçer. Tofisa tunik pantolontakım modellerinde genelde polyester, viskon, likralı , koton, ve kot  kumaşlardan yararlanılır. Elbiselerde ise, polyester, pamuk, viskon, saten olmak üzere birçok kumaştan yararlanılır.

Tofisa Tunik Pantolon Takım Fiyat Performans Ürünleri Neler?

tofisa-tunik-pantolon-takim

Tofisa tunik pantolon takım sitesi müşterilerini memnun edecek birçok saat, dakika, saniye  kampanyaları ve indirim fırsatları sunmaktadır. Bunlar 1 alana 1 bedava, saatlik indirim kargo kampanyaları, sepette indirimli ürünler, ne alırsan 10 TL, 30 TL…gibi fırsatlardır.  Ayrıca kapıda ödeme seçeneğiyle tunik pantolon takım tesettür kargo bedava kombinlerinde indirimlerde mevcuttur.

1 – Tofisa İkili Takım 10 TL

tofisa-tunik-pantolon-takim

Usd Tofisa tunik sitesinde “Ne alırsan şu kadar ” kampanyası etrafında yürütülen bu ürünler tam bir fiyat performans ürünüdür. Size gönderilen ürün koduyla, indirim kargo bedava yöntemiyle bu ürünlere ulaşmanız artık çok kolaydır.

2 – Tofisa İkili Takım 30 TL

Fiyat performans ürünlerinden biri olan ” Ne alırsan 30 TL” kampanyası, ikili takım için oldukça uygun bir fırsattır. Bu fırsatları kaçırmamak için Tofisa sitesine girerek, istediğiniz renk ve modellerini bedeninize göre seçerek sipariş verebilirsiniz.

tofisa-tunik-pantolon-takim

3 – Tofisa 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Tofisa tunik pantolon takım modelleri içinde en iyi fırsatlardan biri,1 alana 1 bedava kombin standardı kampanyasıdır. Düşük fiyatla daha çok ürün elde etme imkânı bulursunuz. Yapacağınız şey indirim zamanlarını siteden takip ederek sipariş vermektir.

tofisa-tunik-pantolon-takim

Modanisa İkili Takım> Tunik

Modanisa, mütevazı elbise kıyafetleri satan en iyi markalardan biridir. Binlerce model ve renkte ikili takım bulabileceğiniz bu sayfada, zaman zaman fırsat indirimlerini de takip edebilirsiniz. Her keseye uygun, zaman ve duruma göre kullanabileceğiniz bu ikili takımlar için, hem bu kategorinin hem de İndigo tunik pantolon kategorisine göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.