2023 Sefamerve Çanta Modelleri ve Fiyatları

Sefamerve Çanta Modelleri ve Fiyatları 2023 Güncel

0

Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları için alabileceğiniz en iyi sonuçlar aşağıda mevcuttur. Sefamerve çanta, aksesuar için adını duyurmuştur. Hem kaliteli hem de uygun Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları sizlerle birlikte.

Sefamerve Çanta Modelleri ve Fiyatları Nasıl?

Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları diğer markalara nazaran her bütçeye uygun, kaliteli. Bu nedenle çok beğeneni ve müşteri kitlesine sahip olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca markanın kendi sitesi çanta modelleri açısından geniş bir filtreleme özelliğine sahip. Kumaşından fiyatına istediğiniz her seçenek mevcut. Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları için filtreleme iyi bir özellik.

Sefamerve Çanta Modelleri ve Fiyatları Listesi

Sefamerve markasından birden fazla çanta stili mevcuttur. Bu çanta stillerinde fiyatlar genel olarak birbirlerinden bağımsızlardır. Markanın minimum fiyatlı çantası 15 TL’dir. Maksimum ise 940 TL civarlarındadır. Gördüğünüz çok uygun fiyatlı ve biraz daha yüksek fiyatlı çantaları vardır. Daha detaylı Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

sefamerve-canta-modelleri-ve-fiyatlari

Sefamerve Çanta Modelleri

Sefamerve bünyesinde 2023 itibari ile 10 çeşit farklı tarzda çanta modeli bulundurmakta. Herkesin tarzına uygun çanta bulması için marka fazlası ile sizlere seçenek sunuyor. İşte Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları.

1 – Icone Bag Çanta Modeli

Bu modeldeki çantalar daha minimal ve genelde oval yapılı çantalardır. Ayrıca omuz çantası severlerin de çokça tercih ettiği bir modeldir. Büyük çanta sevmeyenlere önerilir. Icone bag çanta modellerinin fiyatları 100 – 250 civarı değişmektedir.

2 – Alaz Global Çanta Modeli

Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları arasında bu model en sade ve şıklar arasındadır. Alaz global çantalar genelde küçük dikdörtgen şeklindedirler ve çoğunlukla yapıları deridir. Çantanın kulpları da çoğu zaman ince altın zincir şeklindedir. Bu tarz çantalar çok desenli değillerdir. Tek renk olarak daha fazla karşınıza çıkar. Fiyatları 140 TL civarlarındadır.

sefamerve-canta-modelleri-ve-fiyatlari

3 – Mayzen Çanta Modeli

Mayzen çantaları daha çok kare şeklindedir. Ama dikdörtgen olan ürünleri de vardır. Bu model hem büyük hem küçük yapılı çantaları kapsar. Ama çoğunluk küçük ve sade desenli çantalardır. Fiyat aralığı ise 50-150 TL arasındadır.

4 – New Hill Çanta Modelleri

Bu çantalar Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları listesinde en çok satılan ve son 1 ürün uyarısı içerenler kısmındadır. Ürünlerin çabuk tükenmesinden çok beğenildiğini ve tercih edildiğini anlayabilirsiniz. Ürünler genelde canlı renkler ve kabartma dokular ile birleşmiş. Boyut olarak da yine minimallik göz önünde. Fiyat aralığı ise 90-200 TL civarlarındadır.

5 – Çınar Bez Çanta Modelleri

Adından anlaşılacağı gibi bu modellerin kumaşı bezdir ve günlük kullanım için çok fazla tercih edilir. El çantası ve omuz çantası gibi seçenekleri mevcuttur. Tercihe göre desenli veya desensiz seçebilirsiniz. Bu çantaların en iyi olayı hem uygun fiyatlı hem de çok rahat olmalarıdır. Maksimum 110 TL, minimum fiyatı ise 35 TL’sidir.

6 – Yedikapı Çanta Modelleri

Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları noktasında bu model epey rağbet görüyor. Yedikapı çanta modelleri genelde cep boy şeklindedir. Telefonluk ya da cüzdan yerine kullanım için uygundur. Dokusu yine New Hill’de olduğu gibi kabartmalı deri şeklindedir. Fiyat aralığı 50 TL ve 130 TL arasında gidip gelmektedir.

7 – Orbital Çanta Modelleri

Bu model çantalar omuz çantaları olarak da anılabilir. Genelde dışı kürk kaplama olurlar ve boyutları çok büyük değildir. Ayrıca Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları listesinin en uygun ve şık çanta seçenekleridir. Fiyatlar 55-100 TL olarak belirtilmiştir.

8 – Marka Park Çanta Modelleri

Marka Park çanta modelleri de yine Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları listesinin az seçeneği içeren fakat hızlı tükenen bir ürünü. Fiyat aralığı 75 TL’den başlar ve 270 TL civarlarında son bulur.

9 – Fast Step Cüzdan

Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları olarak ele aldığınız zaman karşınıza farklı olarak bu cüzdan modeli çıkar. Cüzdanı farklı kılan unsur hakiki deriden üretilmiş olmasıdır. Ayrıca fiyatı 938 TL değerindedir ve markada başka modeli bulunmaz.

10 – Moris Çanta Modeli

Bu çanta modeli de yine yukarıda belirtilen cüzdan gibi farklıdır. Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları listesinde sadece bir tane bulunur. Rengi pembe, dışı deridir. Fiyatı ise indirim dahilinde 65 TL’dir.

Sefamerve Çanta (1 Alana 1 Bedava)

Sefamerve markasının sitesinde ve mağazalarında 1 alana 1 bedava indirimlerinden daha çok düzenli olarak yarı fiyatına indirimleri gerçekleşmektedir. Markayı internet sitesinde ya da mağazalarında yakından takip ederek güncel olan indirim fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları için bilgiler üye olduğunuz takdirde düzenli olarak sizlere ulaşır.

sefamerve-canta-modelleri-ve-fiyatlari
sefamerve-canta-modelleri-ve-fiyatlari

Sefamerve. Çanta İndirim

Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları yazarak arama motorunda arattığınızda gözünüze indirim seçenekleri çok fazla çarpacaktır. Diğer markalara oranla Sefamerve’nin daha yoğun, sürekli ve yüksek oranlı indirim yaptığı kanısına varabilirsiniz. Marka indirim sayesinde müşteri memnuniyeti sağlıyor olabilir.

Bayan Çanta Modelleri- Hepsiburada

Bu marka bir alışveriş ziniciri olduğu için erkek, kadın ve çocuk için her modelde ve tarzda çanta modelleri mevcuttur. Bayan çanta modelleri de diğerlerine kıyasla daha fazladır. Minimum fiyatlar 20 TL’dir. Maksimum olarak ise 70.000 TL için bile ürün mevcuttur.

Bayan Çanta Modelleri- Gittigidiyor

Gittigidiyor internet sitesi şu an aktif olmayan eski bir alışveriş zincidir. Marka 30 Eylül 2022 yılında feshedilmiştir. Bu site yerine artık hepsiburada.com, n11.com, cimri.com ve akakce.com gibi inernet ağları öneriliyor.

Modaselvim Çantalar

Modaselvim tesettür giyim noktasında müşterileri için hizmet veren bir markadır. Şu an için çanta tasarlama ya da satışa sunma gibi bir tercihleri yakın zamanda yoktur. Ama sizler kıyafet alışverişiniz için yararlanabilirsiniz.

Trendyolda Bayan Çantaları Fiyatları

Trendyol online alışveriş siteleri içerisinde en kapsamlı olanlardan biridir. Bu nedenle fiyat skalası oldukça geniş ve değişkendir. Ama tartışmasız her kadının istediği tarzda çanta bulundurur. Trendyol bayan çanta fiyat aralığı 80 TL ile 139.500 TL civarlarındadır.

Moda Merve Çantalar

Moda Merve markasının çanta seçenekleri de Sefamerve çanta modelleri ve fiyatları listesindekiler gibi sizi tatmin edebilir. Sizlere birçok tarzda çanta modelleri sunuyorlar. Filtreleme sisteminde bayan omuz çanta, büyük kadın çantası gibi ve daha fazla seçenekler vardır. Fiyat aralığı 89-150 TL’dir.

5 TL Çantalar

Bu gibi düşük bütçeli çanta modelleri ve ürünleri ikinci el online alışveriş sitelerinde ya da giderek ünlenen bit pazarlarında bulabilirsiniz. Onun dışında markalarda ya da benzeri yerlerde bu fiyatlarda çanta bulmak pek mümkün değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.