En Şık Ece’nin Butiği Bot Modelleri!

Ece'nin Butiği Bot Model Önerileri!

0

Ece’nin Butiği bot modelleri ile kış aylarında şıklığı ve konforu elde etmenizi sağlıyor. Kendi web sitesinde ya da Trendyol üzerinden favorilere ekle sepete ekle seçenekleri ile kısa sürede satın alabilirsiniz

Her sene popüler olan kahverengi postal siyah postal modelleri dışında farklı modellere de göz atabilirsiniz. Özellikle kadın spor ayakkabı modelleri için akla gelen ilk isim olan bu markada göz atabileceğiniz her döneme ait ayakkabı bulunmaktadır.  

Yaz ayları için babet terlik sandalet ya da kış aylarında beyaz postal siyah çizmelere bakabilirsiniz. KDV dahil olmak üzere belirli bir fiyattan satışa sunulan modelleri site üzerinden inceleyebilirsiniz. Fiyatları azalt artır seçeneği ile ürünleri sıralayabilirsiniz. İşte, Ece’nin Butiği bot modelleri için son dönemlerde en çok satışa sunulan modeller.  

2023 Sezonuna Damga Vuran Ece’nin Butiği Bot Modelleri  

Deri botlar, topuklu botlar ve çok daha fazlası… Kış aylarında siyah bot sizin için konfor sağlaması yönünde önemli olabilir. Diğer taraftan inceleme sırasında şıklığına da önem veren çok fazladır. Moda kapsamında her dönem kışlık bot çeşitleri değişiklik göstermektedir. Ece’nin butiği yorum incelemesinde çok sık tercih edildiği görülmektedir. 2023 sezonuna damga vurup en çok satışa sunulan Ece’nin butiği bot modelleri ise şu şekildedir: 

1 – Marta Kahve Deri Western Bot  

ecenin-butigi-bot
Ece’nin Butiği Bot

Deri bot modelleri zamansız parçalardan oluşmaktadır. Zamansız olması her dönem rahatlıkla kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Marta Western bot modelinde gerçek deri kullanılmaktadır. Gerçek deri kullanılması zaman içerisinde herhangi bir deforme olmamasına neden olmaktadır. Standart kalıptan üretilen botun, bilek üstünde kullanım sağladığı görülmektedir. Ahşap taban kullanılan modelin topuk yüksekliği 5 cm, boğaz genişliği ise 33 cm’dir.  

2 – Yule Siyah Deri Bot  

ecenin-butigi-bot

Güncel Ece’nin Butiği bot modelleri içerisinde postal tarzında olanlar çok revaçtadır. Postal botların hem uzun olması hem de görünüşünün iyi olması rahat kullanım sağlar. Kış aylarında sıcak bir kullanım imkânı da sunmaktadır.  

Botu yakından incelediğinizde deri görünümünün bizzat var olduğunu görebilirsiniz. Parçalı görüntüsü herkes tarafından beğenilmese de genel olarak talep görmektedir. Gerçek derinin kullanıldığı site üzerinden belirtilmiştir. İç malzemesi ise yarım kürkten üretilerek sıcak tutması hedeflenmiştir. Tabanı eva taban olmakla birlikte, 22 cm bot uzunluğu vardır. Taban yüksekliği ise 4 cm’dir.  

3 – Cindies Bot 

ecenin-butigi-bot

Çizme tarzı Ece’nin Butiği bot arayışında olanlar bu modele göz atmalıdır. Model çizmeler gibi çok uzun olmadığından her boydan birey tarafından kullanılabilmektedir. Yarım çizme modelinde olması rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Üstelik kullanılan malzemeden dolayı ortalama bir fiyata sahiptir.  

Bot üretilirken kullanılan malzeme suni deridir, gerçek deri kullanılmamıştır. Tam kalıp kullandığından kişiler ayak numarası ne ise onu almalıdır. Modelin numara aralığı 36-40 arasınadır. İç malzemesi sıcak astar ile oluşturulmuştur. Botun genel uzunluğu 23 cm olarak üretilmiştir. Çapı ise 34 cm şeklindedir bu yüzden bacağı tam olarak sarmamaktadır. Hazır taban kullanılan botun farklı renkleri bulunmaktadır.  

4 – Yobo Deri Postal 

ecenin-butigi-bot

Ece’nin Butiği bot modelleri arasında farklı postal arayışında olanlar için bir seçenek olarak sunulmaktadır. En çok satılanlar arasında Ece’nin Butiği bot seçenekleri arasında yer almaktadır. Taba, siyah ve ekru renkleri ile bulunan bu bot klasik postallardan ayrılmaktadır.  

Tam kalıp ile üretilen botun alıcıları kendi numarasında alması önerilmektedir. Botun dışarıdan görünümü klasik postal gibi olsa da üst kısmında yer alan ikili çengelleri tarz kazandırmaktadır. Diğer taraftan bağcıklı görünüm olsa da fermuarlı olması kolay kulanım sağlamaktadır. Gerçek deriden üretilen Ece’nin Butiği bot modeli, hazır taban kullanılarak oluşturulmuştur. 4 cm kadar taban yüksekliği olduğundan ekstra yükseklik vermez.  

5 – Ece’nin Butiği Bot Modeli: Yosef Ekru & Siyah Bot 

ecenin-butigi-bot

Standart botlardan uzak durmak isteyen ve tarzını Ece’nin Butiği bot modelleri ile yansıtmak isteyenler bu modele göz atabilir. Bot standart bir üretime sahip olsa da renklerin uyumunun yansıtılması, dikiş detaylarının bulunması ile göze çarpıyor. Aynı zamanda yan taraflarında yer alan esnek kumaş detayı ile kalın bilek sahibi olanlara da yardımcı olmaktadır.  

Gerçek deri kullanılmayan bu modelde suni deri tercih edilmektedir. Aynı zamanda genel taban yüksekliği 4 cm olarak belirtilmektedir. Botun taban dışında uzunluğu 18 cm olmakla birlikte, 36-40 numara arasında üretimi bulunmaktadır. İç malzemede yarım kürk kullanılmıştır.  

6 – Newton Triko Bot 

ecenin-butigi-bot

Triko botlar özellikle şık bir elbise ya da kombinle bütünleşebildiğinden çok tercih edilmektedir. Ebru’nun Butiği bot modelleri arasında özellikle bu tarz modellere yer vermektedir. Özellikle Trendyol Ece’nin Butiği dükkanında modelin satışı en çok satanlar arasında yer almaktadır.  

Triko malzemeden üretilen bot bacağınızı tümüyle sararak güzel bir görünüm sağlayacaktır. Diğer taraftan topuk detayı ile aynı zamanda daha iddialı görünüm oluşturmaktadır. 7 cm boyundaki bot uzunluğu oldukça idealdir. Jurdan tabandan üretilen botun tam kalıp olmasından dolayı 36-40 numara arasında üretildiği görülmektedir.  

7 – Nikita Triko Bot  

ecenin-butigi-bot

Diğer bir triko Ece’nin Butiği bot modelleri arasında Nikita yer almaktadır. Nikita modelinde ilk göze çarpan ince ve minik bir topuk göze çarpmaktadır. Şıklık katarken çok yüksek topuk giyemeyenler için de uygun bir seçenek olarak yer alır. Botun üst kısmında çorap gibi cildi saran kısmı bütün bir görünüm elde etmeyi saplamaktadır.  

Tüm bot modellerinde olduğu gibi tam kalıp, standart kullanılmıştır. Kullanıcılara kendi ayak numarasına uygun botu alması önerilmektedir. Triko malzemeden üretildiği için cildi tam sarmaktadır. Jurdan tabanı rahat kullanım sağlarken topuk yüksekliği ise 8 cm olarak belirtilmektedir. 36 numaradan başlayan modeller 40 numaraya kadar üretilmektedir.  

8 – Pietra Süet Bot  

ecenin-butigi-bot

Kullanıcıları en çok memnun eden Ece’nin Butiği bot seçenekleri arasında Pietra bulunmaktadır. Süet dokunuşun yer aldığı bu bot aynı zamanda en çok satın alınan Ece’nin Butiği bot modelinden birisidir. Kullanım rahatlığı sunmasının yanı sıra ekstra bir topuğunun olmaması her yaştan alıcıya hitap etmektedir. 

Botu incelediğinizde dış yüzeyinde kullanılan malzemenin gerçek deri olduğunu görebilirsiniz. Ekstra bir topuğu bulunmadığı için yüksek boylu kadınlar tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Taban yüksekliği sadece 3 cm olarak ayarlanmıştır. Çapı 35 cm olan bot bacaklarınızı sarmayacak şekilde üretilmiştir. 

Topuk dışında var olan bot uzunluğu ise sadece 26 cm olarak bulunmaktadır. Ara bir boya sahip olan bu Ece’nin Butiği bot modelinde kullanıcıları çok daha mutlu eden başka bir yön bulunur. Küçük ayak numarasına sahip kadınların derdine çözüm de bulunmuş. Bu modelde üretim 35 numaradan başlıyor ve 41 numaraya kadar devam ediyor. Üstelik Ece’nin Butiği iade işlemi ile dilerseniz beğenmediğinizde kolaylıkla iade de edebilirsiniz. 

9 – Libby Deri Bot  

ecenin-butigi-bot

Ece’nin Butiği dolap içinde yer almaya devam ediyor. En çok satışta yer alan ve klasik bot görüntüsünden hoşlanmayanlar için bir örnek. Ece’nin Butiği bot seçenekleri arasında özellikle sportif görünümden hoşlananlar tarafından satın alınmaktadır. Bu model her alanda kullanım sağlayacak bir şekildedir. 

Gerçek deriden üretilmiş olan bu model siyah ve ekru renkte seçeneklerle sunulmaktadır. İç kısmında kullanılan sıcak astar, kışın rahatlık çekmenizi sağlar. Diğer taraftan taban yüksekliği 4cm olduğundan dolayı kolay hareket etmeyi sağlar. Hazır tabandan üretilen modelde peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır.  

10 – Valdemar Bot  

ecenin-butigi-bot

Ece’nin Butiği bot üretiminde dönemin modasına da ayak uyduruyor. Bu sene topuklu ayakkabılarda sık görülen parıltılı şeritler Ece’nin Butiği bot modellerine de yansımaktadır. Eğer ışıltıdan hoşlanıyorsanız bu Ece’nin Butiği bot seçeneğine göz atmalısınız. Pırıltılı ve ışıltı bir bot alabilirsiniz.  

Standart kalıptan üretilen bu Ece’nin Butiği bot modelinde, jurdan kalıp taban kullanılmıştır. Botun genel uzunluğu 17 cm olarak üretilmiştir. Bu uzunluk ile diğer Ece’nin Butiği bot modellerinden ayrılmaktadır. Botun topuk yüksekliği de tüm Ece’nin Butiği bot seçeneklerinden ayrışmaktadır. 10 cm topuk boyu isteyenleri beklemektedir.  

 

İlginizi Çekebilir: En Tarz Hatemoğlu Mont Kaban Modelleri 2023

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.