Sevdiklerinize Özel En Şık Ev Hediyesi Tavsiyeleri 2023

En Şık Ev Hediyesi Tavsiyeleri!

0

Ev hediyesi tavsiyeleri almak hediye seçiminde kolaylık sağlamakla beraber kişiye ihtiyacı olanı verme olanağı sunmaktadır. Doğum günlerinde, yeni ev ziyaretlerinde ve daha birçok durumları kutlamak ve mutluluğu paylaşmak amacıyla hediye alınır.  Çok basit gibi görünse de ciddi çaba gerektiren bir konudur. Bu nedenle hediye dikkatle seçilmeli, ihtiyaca yönelik olması amaçlanmalıdır. 

Hediye alırken bir diğer dikkat edilmesi gereken konu, hediye alacağınız kişinin zevkleridir. Özellikle ev hediyesi tavsiyeleri almadan önce hediye alacağınız kişinin beğeni ve zevklerini, nelerden hoşlanabileceğini bilmelisiniz. Bu sayede seçenekleriniz netleşecek ve birden fazla ürün arasında takılıp kalmayacaksınız. Böylelikle hem siz hem de sevdikleriniz hediyeden oldukça memnun olacak.

ev-hediyesi-tavsiyeleri
Ev Hediyesi Tavsiyeleri

A. Kullanışlı Ev Hediyesi Tavsiyeleri Nelerdir? 

Ev hediyesi, çeşitlilik bakımından kolay olmakla beraber seçim yapmak zordur. Bir de bütçe işin içine girince alınabilecek hediye seçenekleri kısıtlanır. Hediye seçerken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, ev sahibinin kişisel zevklerine uygun olmasıdır. İkinci detay bütçenizin yeteceği tutardaki ürünlerin tercih edilmesidir. Son kural ise aldığınız ürünün kaliteli ve kullanışlı olmasıdır.  

Maliyeti düşük fakat görüntü olarak güzel ev hediyesi tavsiyeleri olarak biblolar örnek verilebilir. Evin genel düzenine uygun şık biblo takımlar ev sahibinin severek kullanabileceği ürünlerdendir. Dekoratif ürünler evin pek çok yerinde kullanım kolaylığı sunan ürünlerdir. Şamdan, vazo, ayna, duvar saati, heykel biblolar dekoratif ev hediyesi tavsiyeleri olarak tercih edilen ürünlerdir.  

ev-hediyesi-tavsiyeleri

Hediye almayı düşündüğünüz kişinin öncelikle ihtiyacı olabilecek eşyalarını alarak mutlu edebilirsiniz. Örneğin evlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan bardak setleri de hediye edilecekler arasındadır. Kupa ve kahve fincan takımı, sunum tabakları, baharat setleri, kahvaltı setleri de ihtiyaç ve beğeni açısından ev hediyesi tavsiyeleri seçenekleridir. 

1 – Lüks Ev Hediyesi Tavsiyeleri Nelerdir? 

Hediye alırken mali açıdan bir kısıtlama yok ise görüntü ve kalitesiyle beğeni toplayan pahalı ürünler de bulabilirsiniz. Lüks ev hediyesi tavsiyeleri olarak değerli taş ve maddeden yapılmış bir vazo buna örnek verilebilir. Duvar resimleri de sıkça tercih edilmektedir. Evlerin olmazsa olmazı şık bir aydınlatma, hediye seçiminde kolaylık sağlayan bir üründür. 

Kadınlar için yemek takımları, tencere setleri, elektronik ev aletleri ve değerli içerikli ürünler lüks ev hediyesi tavsiyeleri arasındadır.  Lüks ürünlere ev sahipliği yapan birçok mağaza bulunmaktadır. Alışveriş yapılan yere göre fiyat aralığı değişen bu fikirlerden, hediye seçiminde faydalanabilirsiniz. 

ev-hediyesi-tavsiyeleri

2 – Teknolojik Ev Hediyesi Tavsiyeleri Nelerdir? 

Ev hediyelerinde sıklıkla tercih edilenlerden biri teknolojik ürünler olmaktadır. Maddi anlamda pahalı sayılsa da kullanım kolaylığı ve rahatlığıyla her evde olan ürünlerdir. Teknolojik ürünlerden çay makinesi, kahve makinesi, tost makinesi ev hediyesi olarak ilk sıralarda yer alır. Fritöz, robot süpürge de bu sıralar tercih edilen ev hediyesi tavsiyeleri listesindedir. 

3 – Yeni Evli Çifte Ev Hediyesi Ne Alınır? 

 

Yepyeni bir hayata adım atan evlilerin unutulmuş veya eksik kalmış eşyaları olabilmektedir. Hediye alırken önceliği bu konuya vermek evli çift için yararlı ve mutlu edici olacaktır. Eksik olan herhangi bir halı, duvar saati, mutfak gereçleri alınması tavsiye edilen ürünlerdendir. Ayrıca nevresim takımı, havlu takımı gibi ürünler de hediye olarak makuldür. 

Şayet eksikleri hakkında bilgi sahibi değilseniz dekoratif ürünler seçebilir, evin dekorasyonuna yardımcı olabilirsiniz.  Özel günlerde kullanabileceği şık bir fincan takımı ya da sunum takımları yeni evliler için ev hediyesi tavsiyeleri arasındadır. Yapılan kişiye özel hediyeler de vardır. Bu ürünler ile ona verdiğiniz değeri hissettirebilir, kullandıkça sizi hatırlayabilmesini sağlayabilirsiniz. 

Genel olarak yeni evli çiftlere mutfak eşyaları, dekorasyon ürünleri, hediyelik banyo ürünleri, bardak setleri, Borcam setleri alınabilir. Bunlar küçük detaylardır fakat gözden kaçmış olabilir. Ayrıca salonda kullanabilecekleri aydınlatmalar, vazo, çiçek, duvar aynası ve daha birçok eşya tercih edilmektedir.  

ev-hediyesi-tavsiyeleri

B. Ev Hediyesi Seçerken Hangi Alışveriş Siteleri Tercih Edilebilir? 

Hediyeler, alınan kişilerin önemsendiği ve sevildiğinin görsel kanıtıdır denilebilir. Günümüz teknolojisinde hediye seçimi kolaylaşmış ve çabuk hale gelmiştir. Öyle ki birçok internet alışveriş sitesi evlerimizde bu rahatlığı sunmaktadır. Görsel olarak hissederek seçmek kişiye daha cazip gelebilmektedir. Fakat günlük yaşanan yoğunluklar buna fırsat vermemektedir. Bu durumlarda internet büyük bir kolaylık sağlamaktadır. 

İnternet üzerinden hediye seçilebilecek pek çok site ile karşılaşmak mümkündür. Ürün iadesinde sıkıntı yaşamayacağınız, istediğiniz bir ürün gelmediği takdirde değişim seçenekleriyle internet alışverişinin keyfini sürmenizi sağlamaktadır. Ürün yelpazesi geniş olup istediğiniz her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz ev hediyesi tavsiyeleri sunan siteler şöyledir;  

1- Karaca Ev Hediyesi Tavsiyeleri Nelerdir? 

Hızlı kargo seçeneğiyle binlerce ürünü hızlı bir şekilde teslim eden Karaca mağazalarında ev hediyelerine dair ürünlerde bulunmaktadır. Ev hediyesi tavsiyeleri arasında mutfak gereçleri çok satan ürünler olarak göze çarpmaktadır. Küçük dokunuşlarla tasarlanmış kaselerden tutun, yumuşacık battaniye çeşitlerine kadar a’dan z’ye birçok ürüne Karaca sayesinde ulaşabilirsiniz. 

ev-hediyesi-tavsiyeleri

Her bütçeye uygun indirimli ürünlerini evinize ve arkadaşa hediye olarak alabilirsiniz. Sofra ve mutfak gereçlerinden yemek ve kahvaltı takımları, çatal kaşık bıçak takımları hediye etmek için uygundur. Ev tekstili ürünlerinden nevresim seti, battaniyeler, pike takımları havlu ve bornoz setleri de hem kaliteli hem kullanışlıdır. Kullandıkça sizi hatırlayacak, uzun ömürlü hediyelerdendir. 

Küçük ev aletlerinden çay makinesi, kahve makinesi ya da bir mikser ev sahibini mutlu edebilecek ev hediyesi tavsiyeleri arasındadır. Fritöz, ekmek kızartma makinesi, mutfak robotu da mutfakların olmazsa olmazı olduğundan hediye edeceğiniz kişinin ihtiyacına yönelik bir hediye olabilir. Karaca alışverişlerinde belirli bir tutardan sonra kargo bedava olmaktadır. 

2- English Home Ev Hediyesi Tavsiyeleri Nelerdir? 

Kadınlar tarafından ilgiyle takip edilen English Home, güzel ürünleriyle de evleri renklendirmeye devam etmektedir. Mutfak, sofra, banyo, dekorasyon, halı, kilim ve daha birçok alanda çeşitli ürünler sunmaktadır. English Home ürünlerinde ev hediyesi tavsiyeleri arasında mutfak gereçleri örnek verilebilir. Renkli ve kaliteli sahan tavaları uygun fiyatlı olup, güzel bir hediye olacaktır. 

Saklama kapları, baharatlıklar, şık kavanozlar, erzak kapları önemsiz gibi görünse de her evin ihtiyacı olan hediye çeşitleridir. Kaseler, sunum tabakları, çerezliklerin oluşturacağı bir hediye de ev sahibini mutlu edebilir. Salonu güzelleştirmeye yarayacak şık mumluklar, abajur, resim çerçeveleri ev hediyesi tavsiyeleri arasında tercih edilmektedir. 

ev-hediyesi-tavsiyeleri

C. Bekar Erkeğe Ev Hediyesi Ne Alınabilir? 

Ev ihtiyaçları, alınması gerekenler evli bekar ayrımı yapılmayan konulardır. Bir ev alınmışsa evlinin ihtiyacı olabilecek her ürüne bekarların da ihtiyacı vardır. Tek fark, fazla detaylara inilmemesidir. Bu tahlil tabi ki kişiden kişiye göre değişmektedir.  

Bekar bir erkeğe ev hediyesi tavsiyeleri arasında nevresim takımı, battaniye düşünülebilir. Olsa dahi ekstradan olması kolaylık sağlayacaktır.  Bornoz takımı, havlu, banyo setleri de erkeğe uygun hediyeler olabilir. Hediye edeceğiniz kişinin tarzını ve beğenilerini biliyorsanız şık aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Ayrıca güzel bir duvar saati de arkadaşınızı veya sevdiğinizi mutlu edecektir. 

ev-hediyesi-tavsiyeleri

D. Yaratıcı Ev Hediyeleri Olarak Neler Düşünülebilir? 

Hediye etmekten çok o kişiyi düşünmüş olmanız önemlidir. Bazı hediyeler para ile kıyas edilemeyecek kadar değerlidir. Bunlar kendi emeğinizin geçtiği hediyelerdir. Kendi işlediğiniz bir pano ya da ördüğünüz bir sepet, ev sahibini hem mutlu edecektir hem de önemsendiğini hissedecektir.  

Resimde yetenekliyseniz kendi çiziminizin olduğu bir duvar resmi, yine el emeğiniz olan bir anahtarlık ev hediyesi tavsiyeleri arasında ve orijinal fikirlerdendir. Ördüğünüz masa örtüsü, pike, yatak odası için battaniye, kullanıldıkça adınızın sıklıkla anılmasını sağlayan eşsiz hediyelerdir.  

 

İlginizi Çekebilir: Genç Kız Odası Takımı İçin Tercih Edilebilecek 4 Marka!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.