2023’de Badem Göz Estetiği Yaptıranlar Nelere Dikkat Etmeli?

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar ve Mükemmel Sonuçlar!

0

Badem göz estetiği yaptıranlar, göz şeklinden memnun olmadıkları veya farklı sağlıksal sebeplerden dolayı bu tarz bir estetiğe ihtiyaç duymuşlardır. Yeni trendlerden biri olmasının yanı sıra önceden beri bazı göz kapağı bozulmaları, yüz felci gibi durumlar için de badem göz estetiği uygulanmaktadır.

Etkileyici, derin ve cazibeli bakışa sahip olan, badem göz estetiği yaptıranlar yeni yaşamlarına farklı bakış ve duruşlarla devam etmektedir.

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar Ameliyat Öncesi Nelere Dikkat Etmeli?

Badem göz estetiği yaptıracaksanız sağlıksal, estetiksel olarak dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Bunlardan ilk olarak hangi sebepten dolayı badem göz estetiği yaptıranlar arasına dahil olmak istediğinizdir.

Sağlıksal sebepler örneğin yüz felci veya gözyaşı kapaklarında yaşanan sıkıntılar badem göz estetiğini gerektirebilmektedir. Öte yandan estetik bir görünüm için de seve seve ve rahatça bu estetiği yaptırabilirsiniz.

badem-goz-estetigi-yaptiranlar

Badem göz estetiğinin en önemli noktası ise hastane ve doktor seçimi olmaktadır. Uzman kişilerce ve kurumlarca gerçekleştirilmesi gereken bu işlemde dikkat edilmesi gereken en önemli şey bu olmaktadır. Uzman bir doktor  yüzünüzü iyice inceleyip, analiz ettikten sonra ve göz çevrenizdeki kemiklerde herhangi bir sıkıntı göremediyse hayallerinizdeki gibi badem gözü yaptırabilirsiniz.

Ameliyattan bir gün önce ve ameliyat günü cilde herhangi bir makyaj malzemesi, kimyasal uygulanmaması da dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Darbelerden kaçınmak veya sert mimik yapmamak da önemlidir.

Badem Göz Nedir, Nasıl Olur?

badem-goz-estetigi-yaptıranlar

Badem göz, gözün normal çizgilerinden 1-2 mm yukarı kalkık olan daha çekik göz şeklidir. Çekik göz tabirine de uyan badem göz oldukça güzel, anlamlı ve dikkat çekici bakışlara olanak sunar. Yakın çevrenizde badem göz estetiği yaptıranlar varsa, estetik öncesi ve sonrası göz yapısında, yüz şekillerinde veya hatlarında değişiklik gözleyebilirsiniz. Bu operasyonla yüz germe de bir şekilde ortaya çıkabilmektedir.

Ameliyatsız Badem Göz Estetiği Yaptıranlar Hangi Yolları İzlemeli?

Ameliyatsız badem göz estetiği de tıp alanında yaygındır. Ameliyatsız badem göz estetiği nedir, ameliyatsız badem göz estetiği nasıl yapılır diye bakıldığında, lokal anestezi yani bölgenin uyuşturulması ile birlikte kalın ipler yardımıyla doktorun göz çizgisini hafifçe yukarı kaldırmasıdır.

badem-goz-estetigi-yaptıranlar

İlk ve en önemli olan madde, bu konuda uzmanlaşmış doktor bulmaktır. Bulduğunuz uzman doktorunuz yine yüzünüzü inceleyip uygun olan göz tasarımınızı yapacaktır. Estetik için engel bir durum yoksa bu estetiğe onay verip, uygulayacaktır.

Ameliyatsız badem göz estetiği yaptıranlar da öncelikle hijyene dikkat etmelidirler. Bu noktada göz ve göz kapağına yabancı cisim ve madde temasından kaçınılmalıdır. Aşırı sıcak ve aşırı soğuk su temasından da mümkün mertebe kaçınılıp ılık su teması sağlanmalıdır.

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar Ameliyattan Sonra Neler Yapmalı?

Badem göz estetiği yaptıranlar ameliyat sonrası ilk olarak hijyene dikkat edilmelidir. İlk 1-1.5 hafta gibi süreçlerde göz ile göz kapağına makyaj gibi kimyasal ürünler uygulanmamalıdır. Ameliyattan sonra bir süre yüz üstü yatışlardan kaçınılmalıdır. Ameliyattan sonra ortalama 2-3 gün sonra duş alımı yapılabilmektedir. Ciltte eriyen dikiş kullanıldıysa dikiş alınması gibi işlemlere gerek duyulmamaktadır.

badem-goz-estetigi-yaptıranlar
Badem Göz Estetiği Yaptıranlar

Ameliyat sonrası doktorunuzun uygun gördüğü ilaç ve krem tedavisini uygulayıp, dediği adımları yaparsanız kısa sürede tamamen iyileşme imkanınız olmaktadır.

Badem Göz Ameliyatının Zararları Var Mı?

Badem göz ameliyatından sonra kişinin cilt yapısına bağlı olarak kızarma, morarma veya ödem gibi sorunlar oluşabilmektedir. Bu durumlar doktor kontrolü ile birkaç gün içinde düzelip iyileşebilmektedir.

Badem Göz Estetiği Yaptıranlar Nasıl Yorumlarda Bulunuyor?

Badem göz estetiği yaptıranlar internet ortamında veya kişisel hayatınızda bu işlem hakkında bilgilendirici önerilerde bulunabilmektedir. İlgilenenlere süreç, fiyat, deneyim badem göz ameliyatı sonrası ve öncesi hakkında önemli bilgiler sunabilmektedirler.

Kadınlar Kulübü- Badem Göz Estetiği Yaptıranlar

Kadınlar Kulübü internet sitesinde farklı şekillerde badem göz yaptıranlar bulunmaktadır. İple badem göz estetiği yaptıranlar da bu konu hakkında yorum yapmışlardır. Bu işlem hakkında kısa süren ve bitiminde gözün güzel gözüktüğü hakkında yorumlar olsa da kişilere göre değişen olumsuz yorumlar da bulunmaktadır. İple yapılan badem göz estetiği sonrası düşük göz yapısının ortadan kalktığına ve badem göz estetiği kalıcılığı hakkında da bilgiler bulunmaktadır.

Ekşi Sözlük – Badem Göz Estetiği Yorumları

Ekşi sözlük internet sitesinde ise badem göz estetiği yaptıranlar veya ilgilenenler fiyat, badem göz ameliyatı nasıl yapılır ve dış görünüşü hakkında yorumlarda bulunmuşlardır. Ameliyatı tanımlayan yorumlar da bulunduğu gibi çekik gözlülük hakkında da bilgiler bulunmaktadır.

2023 Yılında Badem Göz Estetiği Fiyatları Nasıl Şekillenir?

badem-goz-estetigi-yaptıranlar

Söz konusu insan sağlığı olduğunda yaptırılmak istenen işleme, türüne ve durumuna göre fiyatlar da değişebilmektedir. Badem göz estetiğinde ise tercih edilmek istenen doktor, hastane türüne göre fiyatlar değişmektedir. İlave olarak ameliyatlı ya da ameliyatsız badem göz estetiği işlemi veya iple askı yöntemi gibi yöntemler de fiyatı etkileyebilmektedir. Burun estetiği, karın germe ameliyatı, göz kapağı estetiği gibi cerrahi işlemlerde olduğu gibi badem göz estetiği için de daha doğru ve detaylı bilgi almak için bolca araştırma yapılmalıdır.

İlginizi çekebilir: 1 Haftada Sivilceden Kurtulma Sanatı Karşınızda!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.