LG Ev Sinema Sistemi

0

Sinema izlemek keyif işidir… Evde sinema izlemek ise hem keyif hem de rahatlığı beraberinde getiren bir etkinliktir. Evlerimizde oldukça fazla zaman geçirmekte olduğumuz şu son günlerde televizyonlarımız hiç şüphesiz ki en iyi arkadaşlarımız oldu. İzlenmeyi bekleyen yüzlerce film var.  Peki, bu filmleri sıradan bir atmosfer yerine son derece konforlu bir sinema salonunda izlemeyi tercih etmez misiniz?

Hem de evinizden hiç çıkmadan, hiç yorulmadan… LG ev sinema sistemi ile bu isteğinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkün. Alanında uzman olan bu markanın farklı zevklere hitaben üretmiş olduğu tüm ürünlerini LG ev sinema sistemi modelleri başlığı altında bulabilir ve ayrıntılı olarak inceleme sağlayabilirsiniz.

LG Ev Sinema Sistemi Modelleri

LG Ev Sinema Sistemi
LG Ev Sinema Sistemi

LG markasına ait tüm sinema sistemi modelleri ile evinizi kolayca harika bir sinema salonuna çevirmeniz artık mümkün. Evinizin büyüklüğüne ve zevkinize göre seçim yapabilmeniz için oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan LG markası, müşterilerinden gelen istek ve öneriler doğrultusunda hareket etmeyi ön planda tutmaktadır.

Metrekare olarak daha ufak bir evde yaşıyorsanız ve 1 ana 2 yan kolon benim için yeterli olur diyorsanız LG 2+1 ev sinema sistemi tam da size göre bir seçim. Seçmiş olduğunuz bu ev sistemi sayesinde minik evinizi kocaman bir sinema salonuna çevirebileceksiniz. LG 5+1 ev sinema sistemi ise daha büyük alanlarda sinema keyfini oluşturmak isteyen insanlara hitaben tasarlanmış harika bir üründür. Bu sistem sayesinde tüm dizi ve filmlerinizi son derece keyifle izleyebileceksiniz.

LG, çok daha büyük bir alanı, sinema hatta konser salonuna çevirmek isteyen müşterileri için 5+1 ev sinema sistemine ek olarak geliştirdiği ekstra 4 kolonu ile 9.1 ev sinema sistemi adlı ileri teknoloji ile donatılmış ürününü piyasaya sunmuştur. Son derece yüksek ses kalitesine sahip olan bu ürün evinizde harika bir atmosfer yaratacak, unutulmaz anlara imza atacaktır.

LG Sinema Sistemi

LG Ev Sinema Sistemi
LG Ev Sinema Sistemi

Son dönemlerin gözde ürünlerinden bularak filmler arşivinizi de LG 3d bluray ev sinema sistemi sayesinde çok daha kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte izlediğimiz tüm yayınlara internet ortamından ulaşmaktayız ancak yine de DVD kullanımı da azımsanamaycak kadar çok sayıdadır. Özellikle arşivlemeyi seven, izlediğim her şey evimde de dursun diyen insanlar için LG DVD ev sinema sistemi muhteşem bir seçim olacaktır.

LG’nin tüm bu ürünlerine ek olarak bahsedilmesi gereken bir diğer ürün özelliği de LG kablosuz ev sinema sistemidir. Takdir edersiniz ki evinde sinema sistemini kurarken her taraftan kablolar geçmesi kimsenin tercih edebileceği bir görüntü değildir. İşte bu aşamada marka, LG ev sinema sistemi kablosuz kurulum özelliği ile imdada yetişip son derece şık bir ev ortamı tasarlamanızı amaçlamıştır.

Bluetooth özelliği sayesinde kolayca kurulum sağlanan bu sistem, hem evinizde çok daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacak hem de kablolardan kaynaklı olarak yaşanabilecek olası ufak ev kazalarının da önüne geçmiş olacaktır.

LG Ev Sinema Sistemi Fiyatları

LG ev sinema sistemi fiyatları seçmiş olduğunuz ürünlere ve arzu ettiğiniz özelliklere göre farklılık gösterecektir. Örneğin seçmiş olduğunuz ses sistemine ait hoparlör sayısı, fiyat belirlemesi konusundaki en önemli unsurlardan biridir.

Ayrıca satın almayı planladığınız ürünlerin ekstra özellikleri de fiyatlandırma konusunda farklılara sebep olabilir. Yukarıda bahsedilen tüm LG ürünleri ve çok daha fazlası için Trendyol’un ilgili alan sayfasını ziyaret edebilir, en detaylı ürün ve fiyatlandırma bilgisine sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.