Over Top SEO’dan %20 Hisse Alan Genç Kadın Girişimci Mariana Morais

Genç Girişimci Mariana Morais Kimdir?

0

Mariana Morais, daha 25 yaşında olmasına rağmen bu yatırımıyla adını büyük kitlelere duyurma fırsatını yakalamıştır. Böylesine büyük bir girişimle bu piyasadaki rakiplerinin de dikkatini çekmeyi kolayca başarmıştır. Bu yatırımı Instagram fenomeni olmasının yanı sıra girişimcilik alanında ses getirmesini sağlamıştır. Kısacası sosyal medyada da ticaret ortamında da dikkatleri üzerine çekmiştir.

Mariana Morais Gelecekte Hangi Planları Düşünmektedir? 

Daha öncesinde girişimciliğe dair adımı ve planı olmayan Mariana Morais, Over Top SEO’nun belli oranda hissesini satın aldıktan sonra bu alanda daha da gelişeceğini belirtmiştir.  

Kat ettiği yolda hep daha fazlası için çabalayacağını söylemesiyle kadın girişimcilere çok güçlü ve güzel bir örnek teşkil etmektedir. Bu tutumuyla kendine ve çevresindeki insanlara öz güven aşılamaktadır. Nitekim günümüz şartlarında alışılmış kalıpları yıkması, farklı görüşler sunması bakımından da kadınlara destek olmuştur ve olacağına dair cümleler kullanmıştır. 

mariana-morais
Mariana Morais

Over Top SEO’yu Tercih Etme Sebepleri Ne? 

 

Over Top SEO, 2014 yılında Guy Sheetrit tarafından İsrail’de kurulmuş makale konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Daha öncesinde Türkiye’de pek adı duyulmamış olsa bile Mariana Morais sayesinde bilinmeye başlamıştır.  

Böylesine sağlam bir işletmede hisse sahibi olmak, farklı yatırımlar yapmayı istemesi, alanında daha da başarılı olma isteği tercih sebepleri arasında kolaylıkla sıralanabilir. Büyük işler yapabilme ve yükselme açısından tercih edilebilirliği yüksek bir işletmedir.  

mariana-morais

Genç Girişimcinin Başarı Sağlamasına Fayda Eden Etkenler Ne? 

Büyük işler başaran genç kadın Mariana Morais büyük başarılar elde ederken düşünce olarak somut ve soyut birçok etken bulunmaktadır. Daha öncesinde Instagram modelliği yapması sebebiyle onu destekleyen kitlesi, kendine olan güveni örnek olarak verilebilir. 

Daha öncesinde böyle girişimler yapmamasına rağmen onu destekleyen insanlara da güvenerek yatırımlarına başlamıştır. Şimdilerde ise elde ettiği başarılarla daha da güçlenerek ve inanarak yatırımlarına devam etmektedir. Her şeyden önce kendine inandığını ve motive sahibi olduğunu dile getirmiştir.  Kendine güvenen genç girişimcinin böyle bir tutuma sahip olması ticaret alanında önemlidir. Sonuca bakıldığındaysa yaptığı yatırım kişisel, sosyal ve iş hayatına önemli şeyler kazandırmıştır. 

 

İlginizi Çekebilir: Emlak Nedir? 5 Başlıkta Genel Emlak Bilgisi!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.