2022 Sezonunun U.S. Polo Bayan Sandalet Modelleri!

U.S. Polo Bayan Sandalet Modelleri Nelerdir?

0

Polo bayan sandalet modelleri yaz boyunca hiç çıkarmak istemeyeceğiniz bir rahatlık sunar. Her biri birbirinden rahat olduğu kadar şık duruşuyla da beğenileri toplamakta. Günlük hayatta kulanım kolaylığı sağlaması bir diğer tercih edilme sebepleri arasında.  

U.S. Polo bayan sandalet modelleri hem iç mekanlarda hem de dış ortamlarda kullanıma uygun olmasıyla uzun süre ayakta vakit geçirenlerin vazgeçilmez tercihi. U.S. Polo bayan sandalet modelleri, sıcak yaz günlerinde ayak konforunuzu korur. Gladyatör stilindeki tasarımı ile farklı bir havası bulunmasının yanı sıra dolgu topuk formuna da sahip.  

1- U.S. Polo Bayan Sandalet Modelleri Nelerdir? 

Yürüyüşlerinizde, tatillerinizde ve günlük hayatınızda atacağınız adımlarınızın rahatlığını garanti eden U.S. Polo bayan sandalet tasarımları ortopedik modellerdir. Bu sayede ayak sağlığınızı ve rahatlığınızı korumuş olur. U.S. Polo bayan sandalet modelleri üç tane olarak karşımıza çıkar. Az ama öz olan bu modeller renklerine göre ayrılmış olarak bulunuyor.

polo-bayan-sandalet
Polo Bayan Sandalet

a. U.S. Polo Bayan Lacivert Sandalet

36 – 40 numara seçeneği bulunan lacivert renkli U.S. Polo bayan sandalet modeli, deri çapraz bağları ve lacivert – beyaz çizgili dolgu topuk detaylıdır. Ürün ortopediktir. Ürünün 30 derecede yıkanmalıdır.  

Standart fit olan yerli üretim U.S. Polo bayan sandalet modelinin satış fiyatı 849,95 TL fakat indirimli satış fiyatı ile 509,95 TL olarak karşımıza çıkıyor. Web sitesinde taksit seçenekleri bulunmakta. Unutmayın ki ürün yalnızca online mağazada bulunuyor.

b. U.S. Polo Bayan Bej Sandalet

36 – 40 numara beden seçenekli yüzde yüz deri ve yerli üretim olan bej renkli U.S. Polo bayan sandalet modeli yalnızca online mağazada bulunuyor. Bej deri çapraz bağların, ayarlanabilir ölçüsünün ve bordo – beyaz şerif detaylı dolgu topuğunun şık tasarımı kadın müşterilerinin beğenisini topluyor. 

Ürün standart fittir. Bununla birlikte ürünün 30 derecede yıkanması öneriliyor. Ürünün orijinal fiyatı 859,95 TL fakat 509,95 TL olan indirimli fiyatı ile web sitesinden alışverişinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Taksit bilgisi ürün web sayfasında yer alıyor.

c. U.S. Polo Bayan Fuşya Sandalet

36 – 40 numaraya kadar beden seçimi bulunuyor. Fuşya çapraz deri bağ, yandan daraltıp genişletme seçeneği ve fuşya – beyaz çizgi detaylı dolgu topuk özelliklerine sahip olan bu sandalet modeli standart fittir.  

30 derecede yıkanması önerilir. Ürün yerli üretimdir. Orijinal satış fiyatı 849,95 TL fakat 509,95 TL indirimli fiyatı U.S. Polo’nun web sitesinde sizleri bekliyor olacak. Ayrıca taksit bilgisine web sitesinden ulaşmanız mümkün. Ürünün yalnızca online mağazada satıldığını unutmayın. 

polo-bayan-sandalet

2- U.S. Polo Bayan Sandalet Modellerini Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Sandalet modellerinin rahat oldukları kadar şık olması da beklenir fakat şık modeli ararken rahat ve ayak konforumuzu olumsuz etkilemeyecek modelleri bulmak ilk dikkat etmemiz gereken şey olmalıdır. Ayak şekline uymayan, gün içinde rahatsız eden bir seçim yapmanız beraberinde ayak sağlık sorunlarınızı da getirmiş olacak. 

Ayak şekli, ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta. Şık bir görünüm elde etmeye çalışırken öncelikle mutlu ve rahat hissetmeniz gerektiğinizi unutmamalısınız. Doğru seçimi yapabilmek için de ayak şeklinizi doğru tanımanız gerekir. Bu noktada hem U.S. Polo bayan sandalet modelleri hem de diğer ayakkabı modelleri size istediğiniz şıklığı, rahatlığı ve sağlığı beraberinde sunacaktır.

polo-bayan-sandalet

a. Nötr Kemerli Ayak Yapısına Uygun Ayakkabı Modelleri

Nötr kemerli ayaklar şekil olarak fazla geniş olmayan ayaklardır. Bu sebeple ayakkabı seçimini yaparken kalıp olarak aşırı dar ya da aşırı geniş olmayan, orta ölçüdeki ayakkabılardan yana kullanabilir.  

b. Düz veya Alçak Kemerli Ayak Yapısına Uygun Ayakkabı Modelleri

Düz veya alçak kemerli ayaklara sahip olan kadınlar için ise doğrudan spor ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Özel günler için tercih etmeleri gereken ayakkabılar ise ortopedik özelliklere sahip ayakkabılar olmalıdır.  

Bu ayak tipine sahip kişilerin bu modeller içerisinde daha rahat hareket edeceğini göreceksiniz. Özellikle düz tabanlı ve hareket etmeyi kolaylaştıran spor ayakkabı modelleri tercih edilebilir.  

c. Yüksek Kemerli Ayak Yapısına Uygun Ayakkabı Modelleri

Yüksek kemerli ayaklar yapısı gereği yanlara doğru genişleyen ayak yapısıdır. Bu ayak yağısına sahip kişilerin çoğu hem ayakkabı modeli bulamamaktan hem de ayakkabıların sebep olduğu yaralamalardan şikayetçi oluyorlar. Bu sebeple bu tarz ayak yapısına sahip kişilerin ayakkabı seçimlerinde parmak kısımlarına doğru genişleyen, rahat tabanlı modeller tercih etmesi gerekir. 

 

İlginizi Çekebilir: U.S. Polo Kadın Ayakkabı Modellerinin 5 Tercih Edilme Sebebi!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.