Modern Pırlanta Halka Küpe Modelleri!

Pırlanta Halka Küpe Modelleri Nelerdir?

0

Pırlanta halka küpe denildiğinde beraberinde akıllara şıklık ve zarafet geliyor. Son zamanlarda özellikle tercih edilen pırlanta halka küpe modelleri, ışıltılı yapıları ile göz alıcı bir güzellik sunar. Elmastan yapılan pırlanta taşları günlük kullanımdan ziyade daha özel günler için tercih edilen bir seçenektir.  

Pırlanta halka küpe modelleri, her kadının mutlaka sahip olması gereken mücevherler arasında bulunur. Her bütçeye uygun modellere sahip olan bu küpe modelleri arasından kendinize özgü tasarımları bütçenize uygun fiyatlara göre filtreleyerek bulabilmeniz mümkün.

pirlanta-halka-kupe
Pırlanta Halka Küpe

Kuyum Dünyasınca Tanınmış Olan 3 Markanın Pırlanta Halka Küpe Modelleri!

Günümüz modası ile birlikte yalnızca bir çift değil kendi tarzınıza göre dilediğiniz kadar küpe takarak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. İster küçük modeller ister daha büyük modeller veya farklı renklerdeki küpe modelleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.  

1- Zen Pırlanta Halka Küpe Modelleri! 

Zen Pırlanta, “Yıldızlardan” ilham aldığını söyleyerek tasarladıkları pırlanta küpe modellerini vazgeçilmez bir parça olarak müşterilerine sunuyor. Yüzyıllar boyunca en değerli mücevher olarak bilinen pırlantalar, Zen Pırlanta’nın kattıkları ile anlam kazanıyor. Eskinin klasik ve kült görünümü ile yeninin cüretkar ve modern tarzını birleştirip iki dönemin iç içe geçtiği zamansız bir tasarım ortaya çıkarıyor. 

Stilinde özgünlük isteyenler için tasarım küpeler, doğal olanın gücünden esinlenmek isteyenlere renkli taş küpeler, doğanın ihtişamından ilham alınarak tasarlanan safir, zümrüt ve yakut küpeler, keskin köşeli ve parıltılı görünüşü ile baget küpeler, zarif – ince ve çizgili tasarımıyla tria küpeler ile tarzınızı parıltı ile tamamlayabilirsiniz. Fiyatlar ise 1.380 TL – 143.640 TL arasında modelden modele farklılık gösteriyor. 

2- Blue Diamond Pırlanta Halka Küpe Modelleri! 

Pırlantanın ışıltısıyla birleşen etkileyici tasarımların sahibi Blue Diamond tüm zevklere hitap ediyor. Pırlanta halka küpe modelleri birçok seçenek ile tüm kombinlere şık bir dokunuş sağlıyor. Pırlanta küpeler, özgün tasarımlarıyla günlük ve özel günler için oldukça elverişli bir kullanım sunuyor.  

Her yaş ve tarz için geniş ürün yelpazesine sahip birbirinden eşsiz bu küpe modellerini mutluluk ve şıklık içerisinde taşımanızı sağlayacak. Fiyat aralığı ise 1.814 TL – 61.236 TL arasındadır. 

3- Altınbaş Pırlanta Halka Küpe Modelleri! 

Pırlantanın zarafeti, halka şekli ve birbirinden zarif tasarımları Altınbaş ile hayat buluyor. Yaratıcı ve özgün tasarımlara sahip olan Altınbaş, pırlanta halka küpe koleksiyonu ile işçiliğini beğenilere sunuyor. Küçük, büyük, zincirli halkalardan oluşan pırlanta küpelerin kilitleri de birbirinden farklılık göstermekte.  

Her yaştan kadına uygun geniş bir tasarım yelpazesi sunan marka, tasarladığı bu küpe modelleri ile birlikte farklı stillere de hitap etmeyi başarıyor. Günlük kullanımda şık bir görünüm sunan halka küpeler, özel günlerde de oldukça zarif ve ışıltılı bir görünümü vaat etmekte. Fiyatlar ise 9.724 TL – 103.165 TL arasındadır.

pirlanta-halka-kupe

2. El Pırlanta Küpe Alınır mı? 2. El Pırlanta Küpe Fiyatları!

İkinci el bir mücevher alınırken akıllara takılan ilk soru ürünün ikinci el olup olmadığının anlaşılması yönünde oluyor. Mücevherlerde ikinci el sistemi aslında çok nadir görülüyor. Öyle ki piyasada aslında var olan ikinci el ürünler sıfır ürün olarak satılıyor. 

İkinci el bir mücevherin görüntüsü, atölyede temizleme, cila ve rodaj gibi işlemlerden geçtikten sonra ilk hali gibi tertemiz oluyor. İkinci el mücevherinizi satın alacağınız yerdeki ürünler de çoğunlukla aynı temizleme işlemlerinden geçerek vitrinlerdeki yerini alıyor ve sıfır bir ürün görüntüsünü elde ederek ayırt edilemeyecek bir hale geliyor. 

İkinci el ürünleri tercih etmek; fiyatlarda yüksek avantaj sağlar. Böylelikle uygun fiyatlı, gerçeğinden ayırt edilemeyen mücevherinizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Fiyatlar ürünlerin karatlarına göre değişirken 1.900 TL – 52.500 TL aralığındadır. Ürünlerinizi satın alırken renklerine, karatlarına, ağırlığına, berraklık durumuna dikkat etmeniz önerilmektedir. 

 

İlginizi Çekebilir: En Şık Gratis Küpe Modelleri!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.