Sesli Masallar İle Farklı Diyarlara Yolculuk!

0

Sesli masallar uykuya dalarken çeşitli duygular yaşatan yegane eserlerdir. Özellikle geleceğin neferi olan çocukların hayal dünyalarını genişletmek için bir numaralı yardımcılardır. Macera çölleri olarak da adlandırılabilen sesli masal türleri her daim çekiciliğini koruyan eşsiz türlerdir. Yaşanan kötü olayların üzücü etkilerinden kurtulmak için de masallar neredeyse bir süper kahraman görevi üstlenmektedir.

Ücretsiz Binbir Çeşit Sesli Masallar ile Yeni Maceralara Yelken Açmak!

sesli-masallarÇocuklar, yaşanan olayları anlamlandırmada yetişkinler kadar başarılı olamayabiliyorlar. Yaşadıkları üzücü hadiseleri sesli masal dinle, oyun veya resimle  ifade etmektedirler. Masallar bu noktada duygu durumunu kavramada, ifade edebilmede ve doğru aktarmada son derece önemlidir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan sesli masal desteği de çocuklara yönelik harika bir uygulamadır.  Farklı milletlere ait, onların kültürünü yansıtan masallarla birlikte içinde yaşanılan kültürü anlatan şahane masallar da yer almaktadır. Bu sesli çocuk masalı dinle programı ücretsiz şekilde her yerden ve her şekilde ulaşılma imkanı sunmaktadır.

İlham veren hikayeler başta olmak üzere klasik masallar, macera hikayeleri ve müzik masalları Masalların Sesi ile çocukların dinletisine sunulmuştur. Şarkılar, sesler ve seslendirmelerle donatılmış masallarla her saniye farklı maceralara merhaba denmektedir.

Sesli Masallar Sayesinde Gezilebilecek Diyarlar Neler?

Masallar kültürden kültüre değişen ancak eski zamanlardan beri süregelen bir gelenektir. Son zamanlarda bu harika masallar sesli masallar formatına dönüştürülerek çocuklarla buluşmuştur. Ücretsiz sunulan bu masallar macera yaşatırken diyar diyar da gezdirmektedir. Miniklere açılan Masalların Sesi sayesinde sesli masallar onları hangi diyarlara götürebilir bir göz atalım:

Küçük Maceracıların Hikayeleri Neler?

sesli-masallar
Sesli Masallar

Çocukların hayal dünyalarının ucu bucağı yoktur. Bir sabah uyandıklarında kendilerini ıssız ormanda bir avcı bir sabah da dünyayı kurtarmaya çalışan bir savaşçı olarak tanıtabilmektedirler. Ücretsiz şekilde sunulan bu macera masallarıyla ormanda veya uzayda güzel bir tura çıkabilirler.

Sesli Masallar Klasiklerle Birleştiğinde Neler Olur?

Pinokyo, Pamuk Prenses, Çizmeli Kedi gibi birçok klasik masallar vardır. Bu klasik hikayeler şarkılar, ritimler ve seslendirmeyle donatıldığında ortaya eşsiz sonuçlar çıkmaktadır. Klasik masalların verdiği öğütler, amaçladığı hedefler Masalların Sesi ile güzelce süslenerek ücretsiz şekilde dinletiye sunulmuştur.

Müzikli Masalların Büyüleyici Dünyasına Gitmek İster Misiniz?

sesli-masallarSesli hikaye dinle olanağıyla, müzik ve sesli masal birleştiğinde müzikal şölenin kapısı usulca aralanmaktadır. Çocukların ilgisini çekebilecek şarkılarla oluşturulan masallarla eğlenerek farklı mekanlarda dolaşabilirsiniz. Kim bilir belki bir sirkte bir fille bile karşılaşabilirsiniz.

İçeriğin konusunda yer alan masallar için mutlaka https://www.masallarinsesi.com/ sitesini ziyaret etmelisiniz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.