Dapoksetin Nedir Ne İçin Kullanılır? Dapoksetin Fiyat 2023!

Dapoksetin Ne İşe Yarar?

0

Dapoksetin nedir, dapoksetin fiyat bilgisi gibi sorgular günümüzde birçok kişi tarafından merak ediliyor. Özellikle cinsel yaşamın sağlıklı ilerleyebilmesi için dapoksetin önemli bir ilaç olarak piyasada yer alıyor.

Dapoksetin ne işe yarar, dapoksetin nedir, dapoksetin yan etkileri nelerdir, dapoksetin nasıl kullanılır? Burada yer alan sorular başta olmak üzere dapoksetin hakkındaki her şeyi okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

1- Dapoksetin Nedir?

Priligy gibi ilaçların etken maddesi olarak kullanılmakta olan dapoksetin cinsel yaşam için çok önemli bir işlev görür. Erkeklerin korkulu rüyası olan erken boşalma sorununa karşı üretilmiş olan dapoksetin, sertleşme problemlerinin de önüne geçmektedir.dapoksetin-nedir

Dapoksetin içeren ilaçlar kullanıldıktan sonra çok kısa sürede erkek cinsel organına etki eder. Bu sayede penis vajina ağzında ya da vajina içine girdiği anda boşalmamın önüne geçilmiş olunur. Sağlıklı sonuçlar almak için ilaçların kullanma talimatına dikkat edilerek kullanılması çok önemlidir.

A- Dapoksetin Nedir Ne İşe Yarar?

Dapoksetin  nedir? Bir etken madde olup, erken boşalmayı önleyen ilaçların içinde kullanılır. Dapoksetinin birden fazla işlevi olup, kullanıldığı rahatsızlığı sizler için araştırıp paylaştık.

Peki, dapoksetin ne işe yarar?

 • Cinsel isteksizliği giderir,
 • Sertleşme sorununu giderir,
 • Erken boşalmayı erteler,

Dapoksetin nedir ne işe yarar sorgusuna karşılık gelen cevaplar üstte yer alıyor. Eğer sizde de yukarıdaki sorunlar mevcutsa üroloğa görülebilir ve dapoksetin içeren ilaçlardan kullanabilirsiniz.dapoksetin-nedir

2- Dapoksetin Nasıl Kullanılır?

Dapoksetin nedir sorgusundan sonra en fazla merak edilen konuların başında dapoksetin nasıl kullanılır sorusu gelmektedir? Dapoksetin içeren ilacı kullanma zamanı çok önemli olup, mutlaka önerilen süreler içinde kullanılması şart.

Dapoksetin nasıl kullanılır? Cinsel ilişkiye başlamadan 45 dakika öncesinde iki bardak su eşliğinde ağızdan alınması yeterli olacaktır. Cinsel ilişkinin sağlıklı ve partnerler açısından istenilen şekilde olması için 45 dakika öncesinde ilacı almaya dikkat edin.

dapoksetin-nedir

3- Dapoksetin Yan Etkileri Nelerdir?

Dapoksetin nedir, yan etkileri mevcut mu? Dapoksetin etkisini hissetmek için priligy gibi ilaçların kullanılması gerekiyor. Tüm ilaçlarda olduğu gibi dapoksetin etken maddesinin de yan etkileri elbette mevcut.

Dapoksetin yan etkileri aşağıdaki listede yer alıyor öğrenmek için bakmanız yeterli:

 • Baş ağrısı,
 • İshal,
 • Dikkat dağılması,
 • Cinsel istekte azalma,
 • Halsizlik,
 • Tansiyon değişiklikleri( özellikle yükselme sorunları)
 • Ağızda kuruluk yaşanması,
 • Mide ağrısı,
 • Terleme,
 • Gergin olunması,

Dapoksetin nedir konusu sonrasında dapoksetin yan etkilerini sizlerle paylaştık. Üstte yer alan yan etkiler geçmeyip, devam ederse ilaç kullanımı bırakılmalı ve doktora gidilerek tedavi olunmalıdır.

4- Dapoksetin Fiyat Ne Kadar?

Dapoksetin etken maddesine sahip ilaçlardan en fazla tercih edilen priligy fiyatı 2023 yılı için 315,38 TL olup, tüm eczanelerden alınabilmektedir. Fiyat olarak biraz yüksek olsa da cinsel yaşamın sağlıklı ilerleyebilmesi ve erken boşalma sorunun giderilmesi için bu fiyatın verilmesi gerekiyor.

dapoksetin-nedir

Dapoksetin Hakkında Merak Edilen Sorular

1- Dapoksetin Reçetesiz Satılır mı?

Dapoksetin nedir sorgusundan sonra en fazla merak edilenlerden bir tanesi de dapoksetin reçetesiz satılır mı? Dapoksetin çok etkili bir etken maddesi olduğundan dolayı bu maddeyi içeren ilaçlar doktor muayenesi olunduktan sonra reçete edilir.

2- Priligy 30 Mg Etkisi Ne Kadar Sürer?

Priligy 30 mg dozuna sahip ilaç içildiğinde boşalma süresi kişiden kişiye değişiklik gösterse de bu süre eskiye oranla 3 katı olmaktadır. 1 dakika içinde boşalma oluyorsa bu süre 3 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Ayrıca sertleşme sorunu da ortadan kalkmaktadır. İlacın tam etkisini yitirmesi ise 24 saati bulmaktadır.

dapoksetin-nedir
Dapoksetin Nedir?

3- Dapoksetin Hangi İlaçlarda Var?

Dapoksetin nedir, dapoksetin hangi ilaçlarda var? Dapoksetin içeren ilaçların başında priligy 30 mg ve 60 mg gelmektedir. Bu ilaçlara ek olarak daporin 30 mg, dapigra 60 mg, zayon 30 mg söylenebilir. Bu ilaçların hepsi dapoksetin hidroklorür içerir.

4- Dapoksetin Doktor Yazar mı?

Cinsel yaşamın en önemli sorunu erkekler için erken boşalma sorunudur. Bu sorunun altında yatan nedenlerin bulunması ve gerekli tedavinin uygulanması için üroloji bölümüne ve üroloğa gidilmesi gerekir. Gerekli muayenelerin yapılmasının ardından dapoksetin içeren ilaçlar reçete edilebilir. Eğer sizde de erken boşalma sorunu varsa üroloğa görünmeniz gerekiyor.

Dapoksetin nedir dapoksetin içeren ilaçlardan biri olan priligy nedir, fiyatı ne kadar için linke tıklayın. https://www.sagligagel.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.