En İyi 10 Akıllı Robot Süpürge Yorumları

En İyi Akıllı Robot Süpürge Markaları

0

Akıllı robot süpürge yorumları, kullanıcılar tarafından oldukça önemsenmektedir. Piyasada farklı modelde üretilmiş bir çok robot süpürge bulunmaktadır. Modeller arasında seçim yapmakta zorlanan kişiler akıllı robot süpürge yorumları yardımı ile ihtiyaçları doğrultusunda robot süpürge satın alabilmektedirler.  Peki en iyi akıllı robot süpürge markaları hangileridir? İşte o markalar ve kullanıcı yorumları:

Akıllı Robot Süpürge Yorumları ve En İyi Robot Süpürge Markaları

Piyasada bir çok robot süpürge markası bulunmaktadır. Bu nedenle herkesin bütçe ve ihtiyaçları birbirinden farklı olduğu için tercih edilen modellerde farklılık arz etmektedir. En iyi akıllı robot süpürge markalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

1 – Anker Eufy RoboVac G10 Akıllı Robot Süpürge Yorumları

Yüksek emiş gücü sayesinde derinlemesine temizlik yapmaktadır. Sensörlerinin hassas olması sebebiyle tüm engelleri rahatça geçerek temizlik işlemine devam etmektedir. Toz haznesinin büyük olması ve çift motora sahip olması nedeni ile kullanan kişilerin memnun kalacağı düşünülüyor. Anker Eufy RoboVac G10, haritalandırma özelliğinin bulunmaması sebebi ile bazı kullanıcılar bu robot süpürgeyi pek sevmedi.

2 – iRobot Roomba i7 Robot Süpürge

iRobot Roomba i7 Robot Süpürge, akıllı haritalandırma yaparak evinizin her noktasını rahatça temizleyebilmektedir. iRobot Roomba akıllı süpürge engelleri ve mobilyaları tespit edebilmek için kamera donanımına sahiptir. Imprint link sayesinde, robot süpürge süpürme işlemini bitirdikten sonra otomatik olarak paspas özelliğine geçmektedir. iRobot Roomba, en iyi robot süpürge yorumları arasında yer almaktadır.

3 – iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

akilli-robot-supurge-yorumlari
Akıllı Robot Süpürge Yorumları

Akıllı haritalandırma özelliği bulunan iRobot Roomba i7+ otomotik kir boşaltma istasyonu sayesinde kullanıcılar tarafından beğenilmekte. Bir alt modelinde olduğu gibi link  fonksiyonu sayesinde paspaslama işlemini otomatik olarak yerine getirmekte. Kullanıcıların akıllı robot süpürge yorumları genellikle çok iyi olmaktadır. Birçok e-ticaret sitesinde satışı gerçekleşmektedir ve fiyat olarak 15 bin Türk Lirasına satılmaktadır.

4- Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge

Roborock robot süpürge yorumları ise şöyledir. Dünyada ilk sonik paspas özelliği bulunmaktadır.  Emiş gücü yüksek ve kirli zeminleri rahatça temizleyebiliyor. Ahşap parkelerde mob özelliğini devreye sokmaktadır. Daha sonra halı gibi yumuşak zeminlerde ise vakum özelliğini kullanmaktadır. Roborock S7 Sonic Mopping akıllı robot süpürge yorumları kadınlar kulübü gibi bir çok sosyal medya platformunda inceleyebilirsiniz.

Bazı kullanıcıların roborock robot süpürge şikayet hattına yaşadıkları olumsuz deneyimleri gönderdiği bilinmektedir. Fakat kullananların çoğu tarafından sevilen robot süpürge en memnun kalınan robot süpürge markaları arasında yerini almaya hazırlanıyor.

5 – Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

Akıllı robot süpürge yorumları arasında yer alan bir diğer robot süpürge ise, kesintisiz bir temizlik imkanı sunan Roidmi Eve Plus’ tır. Temizlik yaparken haznesi dolduğunda bile çalışmaya devam ediyor. Sizin müdahalenize gerek kalmadan şarj istasyonuna gidiyor. Haritalandırma seçeneği bulunduğu için tüm noktaları temizleme imkanı tanıyor. Ayrıca toz haznesini otomatik olarak boşaltmaktadır.

Kullanıcılar tarafından sevilen Roidmi Eve Plus robot süpürge yorumları ekşi sözlük gibi bir çok platformda bulunmaktadır.

6 –  Roidmi Eve Vacuum Mop Robot Süpürge

akilli-robot-supurge-yorumlari

Akıllı robot süpürge yorumları arasında yerini alan bir diğer marka ise Roidmi Eve Vacuum Mop’ tur. 250 ml geniş su tankı bulunmaktadır. Bu sayede süpürülen yerler, akıllı robot sayesinde paspaslanmaktadır. Emiş gücünün kuvvetli olması nedeniyle inatçı kir ve lekeleri temizleyebilmektedir. Süpürme ve paspaslama işlemini bitirdikten sonra ozon sterilizasyonu işlemi uygulamaktadır.

Böylece istenmeyen pis kokulardan ozon yardımı ile uzaklaşılmaktadır. Kullanıcılarına sunduğu özellikler sayesinde akıllı robot süpürge yorumları arasında en çok tercih edilen markalar içinde yerini almaya başlayan bir robot süpürgedir.

7 – Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge Yorumları

Evcil hayvan dostu olan kullanıcılar için oldukça pratik olan bir akıllı robot süpürgedir. Tefal robot süpürgeler yüksek emiş gücü ile ulaşılması zor olan bölgelerde bile etkilidir. Zeminlere göre gücünü otomatik olarak ayarlamaktadır. Uzaktan kontrol edilebilme özelliğe sahiptir.

Tefal robot süpürge yorumları kadınlar kulübü gibi birçok platformda bulunmaktadır. Akıllı robot süpürge yorumları, satın alan kişiler tarafından olumlu yöndedir.

8 – Viomi V3 Vacuum Cleaner Robot Süpürge

Xiaomi mi vacuum cleaner robot süpürge, haritalandırma özelliği sayesinde tüm evi kendi kendine tarar. Yüksek pil kapasitesi sayesinde geniş evleri bile rahatlıkla temizleyebilmektedir. Hepa filtre sayesinde hijyenik bir temizleme sağlamaktadır. En iyi robot süpürge yorumları arasında yerini alan Viomi V3 Vacuum, satın alan kişiler tarafından genel olarak sevilmektedir.

9 – Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge

akilli-robot-supurge-yorumlari

Xiaomi Robot Vacuum, toz süpürme ve paspas özelliği sayesinde hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır. Yüksek emiş gücü sayesinde derinlemesine temizlik yapılmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle alerjik kişilerin ve evinde hayvan bulunan kişilerin oldukça memnun kalacağı bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Akıllı robot süpürge yorumları incelendiğinde robot süpürgenin bazı kullanıcılar tarafından sevildiği bazı kullanıcılar tarafından da sevilmediği görülmektedir.

10 – Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Yorumları

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro robot süpürge, Evinizin her köşesini derinlemesine temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Tüm zeminlerde yüksek temizlik performansı göstermektedir. Bu nedenle robot süpürge almadan önce, robot süpürge kullananlar tarafından yapılan akıllı robot süpürge yorumları merak edilmektedir. Genellikle kadınlar, en iyi robot süpürge kadınlar kulübü kullanıcılarına göre hangisidir diye merak etmektedir.

En Çok Tercih Edilen Robot Süpürge Hangisi?

Akıllı robot süpürge yorumları incelendiğinde genellikle robot süpürge kullananlar en çok Roborock S5 Max modelini tercih etmektedirler. Robot süpürge tercih ederken size sunacağı konfor kadar ayıracağınız bütçe de önem arz etmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz süpürgenin ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Robot Süpürge Temizliyor Mu?

akilli-robot-supurge-yorumlari

Robot süpürgeler zemindeki tüm tozu ve kiri rahatlıkla temizleyebilmektedir. Fakat klasik elektrikli süpürgeler gibi dip, köşe noktalarına rahatlıkla giremediği için derinlemesine temizlik yapamamaktadır.

Akıllı Robot Süpürge Ne Almalıyım?

Akıllı robot süpürge almadan önce evinizin ve kendinizin ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Piyasa da bir çok model ve marka bulunmaktadır. bu nedenle bir çok platfromda da akıllı robot süpürge yorumları bulunmaktadır. bu doğrultuda yaşam tarzınıza en uygun olan marka ve modeli tercih etmeniz gerekmektedir.

Hangi Akıllı Süpürge Almalıyım 2022?

Akıllı robot süpürge yorumları incelendiğinde artık kullanıcıların kendinden hazneli çöp istasyonlu olan süpürgeleri tercih ettiği görülmektedir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir robot süpürge arayışı içindeyseniz, kendi çöp boşaltma istasyonu bulunan modelleri inceleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: Eryaman Halı Yıkama Firmaları Arasında En İyi 4 Seçim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.