Kız Çocuk Atkı Bere Takımı Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Detay!

Kız Çocuk Atkı Bere Takımı Seçenekleri Nelerdir?

0

Kız çocuk atkı bere takımı alırken hem sağlık açısından hem de görünüş açısından iyi olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü çoğu çocuk atkı ve bere takmayı sevmez. Anneler taktığı an çıkartmaya çalışırlar. Eğer küçük yaşlardan itibaren atkı ve bere takmaya alıştırırsanız ve çocuğunuzun gözüne hoş gelecek modeller ve desenler seçerseniz bu konuda daha az zorlanacaksınızdır. 

Kız çocuk atkı bere takımı alırken nelere dikkat edilmelidir? Çocuğunuza alabileceğiniz güzel ve uygun fiyatlı takımları nerelerden alabilirsiniz? 4 yaş bebek için en güzel kız çocuk atkı bere takımı hangileridir? Hepsi bu yazıda mevcuttur. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi

A. Kız Çocuk Atkı Bere Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Çocuğunuza ve bebeğinize güzel görünen bir atkı bere takımı almak isterken sağlığını da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca küçük yaştan atkı ve bere takmaya alışmaları için de dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. İşte kız çocuk atkı bere takımı alırken dikkat etmeniz gereken özellikler şunlardır: 

1 – Sağlıklı Olması 

Çocuğunuzun ve bebeğinizin sağlığı için atkı ve bere alırken doğal ve anti bakteriyel malzemelerden yapılan ürünleri tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Çocukta tahrişe neden olmaması için yumuşak ürünleri tercih etmelisiniz. Kız çocuk atkı bere takımı alırken pamuklu ürünleri tercih etmeniz daha iyi olabilir. %100 pamuktan yapılan ürünleri tercih ederseniz daha iyi olacaktır. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi
Kız Çocuk Atkı Bere Takımı

2 – Soğuktan Koruyacak Kalınlıkta Olması 

Süslü modeller satışa sunulurken bazen kalın olmalarına dikkat edilmemektedir. Kız çocuk atkı bere takımı seçiminizde yaşadığınız bölgenin soğukluk derecesini göz önünde bulundurarak uygun kalınlıkta bir atkı bere takımı tercih etmelisiniz.  

3 – Soğuktan Koruyacak Modeller Olması  

Kız çocuk atkı bere takımı alırken özellikle berenin şekline dikkat edilmelidir. Bazı bere modelleri kulakları örterken bazıları örtmemektedir. Kulakları örten modelleri seçmeye dikkat ederek bebeğinizi ve çocuğunuzu soğuktan daha fazla koruyabilirsiniz. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi

4 – Çocuğunuzun Hoşuna Gidecek Modeller Olması 

Kız çocukları süslerine düşkün olmaya çok küçük yaşlarda başlamaktadırlar. Kız çocuk atkı bere takımı alırken çocuğunuzun istemediği bir model almak yerine yukarıdaki önemli noktalara uyan modelleri seçenek olarak sunarak zevkine uygun bir modeli istemesini sağlayabilirsiniz. Kız çocuklarının çoğunluğu pembe rengini daha çok tercih eder. Pembe kız çocuk atkı ve bere takımları arasından tercih yaptırabilirsiniz.  

5 – Küçük Yaşlardayken Alıştırılması 

Çoğu erkek çocuk ve kız çocuk bere, atkı takmayı hiç sevmez. Özellikle bere takmaktan çok bunalabilirler. Atkı ve beresini güzelce giydirdikten sonra bir bakarsınız ki size çaktırmadan çoktan çıkarıp atmışlardır. Bunun önüne geçmek için küçük yaşlardan itibaren sürekli takmaya alıştırmalısınız. Zaten takılmaması durumunda çocukların hassas olmaları sebebiyle çok fazla hastalanabilirler.  

Küçük yaşlardayken atkı ve bere takmaya alıştırmak için çocuğun sağlığına uygun olan kendi istediği modelleri takmasına izin vermelisiniz. İstediği desenlerde bereleri sağlığına uygun bulmazsanız sizin örmeniz de iyi bir seçenek olabilir. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi

B. Çocuk ve Bebek Atkı Bere Takımı Alınabilecek Markalar 

Çocuklar için çok güzel atkı bere takımı satan markalar vardır. Bu markaların arasından bebeğiniz ve çocuğunuza uygun güzel modellerde ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca markaların arasında online alışveriş yapabileceğiniz seçenekler de bulabilirsiniz. Bu sayede de soğuk havalarda dışarı çıkmadan ve yorulmadan kız çocuk atkı bere takımı alabilirsiniz.  

1- Ünlü Marka LCW Bebek Atkı, Bere Takımları  

LCW markası çocuklar için birçok ürün üretmektedir. Bunların arasında da tabii ki çocuk bere atkı takımları da vardır. Uygun fiyatlı olması sebebiyle de tercih edebileceğiniz LCW markasında çok tatlı ve güzel modeller vardır. Kız çocuk atkı bere takımı alırken özellikle pelüş takımları seçerek bebeğinizin ve çocuğunuzun çok tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi

2- E Bebek Atkı Bere Takımları 

E Bebek markası da LCW gibi kız bebek ve çocuklar için birçok ürün üretmektedir. Özellikle yeni doğan bebekler için anne ve babalar E Bebek markasını oldukça fazla tercih etmektedir. Kalitesiyle de fazlaca tercih edilen bu markadan kız çocuk atkı bere takımı alışverişi yapabilirsiniz.  

3- Civil Atkı Bere Takımı Modelleri 

Çocuk giyim denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi de Civil markasıdır. Çocuklarınızın zevkine ve sizin de cebinize hitap eden ürünleri bu markada bulabilirsiniz. Kız çocuk atkı bere takımı alışverişlerinizde “Civil” uygun bir seçenek olabilir. 

4- Flo Atkı Bere Eldiven Takım Seçenekleri 

Flo denildiğinde çoğu kişinin aklına sadece ayakkabı gelmektedir. Fakat Flo markasının internet sayfasına bakarsanız giyim ürünlerinin de olduğu görebilirsiniz. Ünlü ve güvenilir bir marka olan Flo markasında çok güzel kız çocuk atkı bere takımı modelleri bulabilirsiniz. Yeni gelenler arasında çok güzel ürünler bulabilirsiniz. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi

5- Koton Kız Çocuk Atkı Bere Takımı 

Giyim markalarının önde gelenlerinde biri olan Koton markasında da çocuklar için oldukça güzel atkı, bere ve eldiven takımı bulunmaktadır. Kız çocuk atkı bere takımı alırken Koton markasını tercih ederek çok tatlı modellerde ürünler alabilirsiniz. 

C. Bebek Atkı Bere, Örgü Modelleri İnternette Var mıdır? 

Bebeğiniz ve çocuğunuz için hazır atkı bere takımları almak istemiyorsanız kendinizin örebileceği çok güzel ve basit modeller bulabilirsiniz. Örme eldiven modelleri de bulabilirsiniz. Örgü örme seviyenize göre internetten modeller bularak ve yapımlarını gösteren videoları izleyerek çocuğunuza el emeği göz nuru atkı bere takımları örebilirsiniz. Modelleri çok gergin örmezseniz oldukça yumuşak ürünler elde edersiniz. 

kiz-cocuk-atki-bere-takimi

4 Yaş – Örgü Atkı Bere Modeli için Seçenekler  

Çocuklar 4 yaşına geldiğinde artık kendi kıyafetlerini seçmeye başlarlar. Özellikle kız çocukları bu yaşlarda süslenmeye ilgi duymaya başlayabilirler. İnternette bulacağınız çok tatlı ve süslü çocuk örme modelleri arasından çocuğunuza seçim yaptırabilirsiniz. Sonrasında ise çocuğunuzu mutlu edecek bu takımları örmek için ihtiyacınız olanlar bir çift şiş, ip ve yapım videoları olacaktır.

 

İlginizi Çekebilir: Bebek Toka Bandana Modelleri!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.