LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik Çeşitleri!

LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

0

LC Waikiki bayan tesettür tunik alanında oldukça kapsamlı ürünler ortaya çıkartmaktadır. Rahatlık, kumaş yapısı, model çeşitliliği dahil edildiğinde bir sürü kıyafet bulunabilmektedir. Tesettürde gerek günlük kullanımda gerekse özel günlerde en çok tercih edilen parça olan tunikler bu açıdan önemli olmaktadır.  

LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir? 

LC Waikiki bayan tesettür tunik açısından gençler, hamileler, yaşlılar veya bu gibi birçok farklı konumdaki kişiler için tunik modeli sunmaktadır. LC Waikiki bayan tesettür tunik çeşitleri ise bu konuda kullanıcılarından olumlu yanıtlar almaktadır. 

lc-waikiki-bayan-tesettur-tunik
LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik

Basic olarak adlandırılan basit, gündelik modeller, hamileler için tunik modelleri, gençler ve ileri yaştaki kadınlar için de yaşlara uygun tunik modellerini bünyesinde barındırmaktadır. İsteğe ve kullanıma göre seçip rahatça kullanabilmeye olanak sağlamaktadır. Düz uzun, desenli uzun kollu, yaka olarak bisiklet yaka, çiçek desenli tesettür giyim tunikleri sayılabilecek LC waikiki kadın tunik kategorisindedir.  

LC Waikiki Bayan Tesettür Tunik – Triko Modeller 

Triko kumaş, bluzlarda veya tuniklerde kullanılan pamuklu ya da viskon kumaşa nazaran ince yapılı bir kumaştır. Tesettür modasında triko kumaş ve tunik buluşmasıyla ortaya çoğu mevsim tercih edilen dış giyim kıyafet türü ortaya çıkmıştır. 

Triko tunikte desenli, büzgülü veya daha farklı olarak birçok model farklılığı bulunmaktadır. Tek renk olarak bulunabileceği gibi farklı renkli triko tunikler de bulunmakta olup, kullanılmaktadır. Triko kumaş kişiden kişiye göre değişen bir türdür. Tuniklerde kullanım durumu değişken olmasına rağmen bahar mevsimlerinde tercih edildiği sıkça görülmektedir.  

lc-waikiki-bayan-tesettur-tunik

LC Waikiki Büyük Beden Tunik Çeşitleri! 

Büyük bedenler için oldukça çeşitli olarak LC Waikiki bayan tesettür tunik çeşitleri bulunmaktadır. Büyük bedenlerde modaya uygun, yeni sezon kapsamında bir sürü tunik modeli hizmete sunulmuştur.  

Gömlek tarzında da olabilmek üzere daha birçok bu tarzda değişik modelde tunikler bulunmaktadır. Bu tuniklerle gerek günlük kombin gerek özel gün kombinleri yapma imkanı bulunmaktadır. Yazı baskılı, uzun kollu, kısa kollu büyük beden kadın tunikleri de sayılabilecek modellerdendir.  

Anne Gömlek Tunik Modelleri 

Anne gömlek tunik modeli de tercih edilen tarzlardandır. Özel ve günlük kullanım için rahatlığı ve kombin yapma bakımından sıkıntı yaşanmaması tercih sebeplerinden sadece birkaçıdır. Özel günlerde farklı şekillerde etek veya pantolonla günlük kullanımda ise tiril tiril bol paça pantolonlarla çok farklı kombinlere olanak sağlar. 

 

İlginizi Çekebilir: ModaSelvim Yeni Sezon Elbise Modelleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.