ModaSelvim Yeni Sezon Elbise Modelleri!

0

ModaSelvim yeni sezon ürünler her parçada oldukça iddialı görünüp, bütün şıklık sağlamaktadır. Yeni sezon ürünler yeni gelişen kıyafet, kumaş ve desen anlayışına göre şekillense de uzun süreler kullanıma imkan sağlar.

ModaSelvim yeni sezon ürünleri elbise, tunik, abiye, ferace gibi ürünlerde görülmektedir. Bunun yanı sıra çoğu kıyafet kategorisinde de yeni sezon ürünler görülmektedir. Kazak, gömlek, etek bu kategorilerden sadece birkaçıdır.

ModaSelvim Yeni Sezon Elbiseler

Modaselvim yeni sezon elbiselere birden çok farklı model, kumaş, renk ve desen olarak karşılaşılmaktadır. Bu elbiseler kumaş farklılıkları, model, kesim farklılıkları olarak oldukça geniş yelpazede müşterilerinin beğenimine ve kullanımına sunulmaktadır.

modaselvim-yeni-sezonModaSelvim yeni sezonda elbise modellerinden birkaçı:

  • Kemerli şifon kumaş elbise
  • Terikoton kumaş mevlana model elbise
  • Desenli koton elbise
  • Nakış detaylı aerobin kumaş elbise

Olarak sınırlı şekilde örnek verilebilir. Bu elbiseler yeni sezona kolayca ayak uydurmakta olup, her durum kombinine imkan sağlamaktadır.

ModaSelvim Yeni Sezon Tesettür Elbiseler

ModaSelvim tesettür alanında hizmet veren bir marka olmaktadır. Bu sebepten ötürü de bünyesinde çoğunlukla tesettür ürünleri bulundurmaktadır. Tesettür elbiseler de bu noktada devreye girmektedir.

modaselvim-yeni-sezon

Burada da modellerde, elbise kumaşlarında hatta elbisenin süs eklenen yerlerinde bile farklılıklar görülmektedir. Bu farklılıklarla yeni sezon kolayca yakalanmaktadır. ModaSelvim markasının yeni sezon tesettür elbise modellerinden birkaçı:

  • Eteği volanlı elbise
  • Dantel detaylı elbise
  • Kemerli elbise
  • Desenli saten kumaş elbise

Olarak verilebilir. Sadece bu modelde değil yırtmaçlı olup yırtmacı düğmeyle kapatılan oldukça değişik ve şık tasarımlı tesettür elbiseler de bulunmaktadır.

ModaSelvim Yazlık Elbise

Yazlık elbiseler genelde terletmeyen ve ince yapılı kumaşlardan oluşmaktadır. Bu elbiselerin en önemli özelliği kumaş yapısıdır. Kumaş olarak ince ama iç göstermeyen ve ağır olmayan kumaş öncelikli olarak seçilmektedir.

modaselvim-yeni-sezon
ModaSelvim Yeni Sezon

Yazlık elbiselerde büyük beden de önemli bir noktadır. Büyük beden elbise büyük bedene sahip kişilerin bulmakta biraz zorlanabileceği bir alandır. ModaSelvim yeni sezon yazlık elbiselerde 52 bedene kadar ulaşabilen modeller bulunmaktadır. Bu elbiselerde de dantelli, çiçekli veya sade desenler bulunabilmektedir.

ModaSelvim Yeni Sezon Abiyeler

Abiyeler dış giyimde nikah elbisesi, gömlek pantolon, yazlık kap, kışlık ferace ve kap kimono trençkot pardesü dışında özel günlerin en gözde türlerinden biridir. Abiyeler genellikle fazlaca detaylı, nakışlı, işlemeli ve gösterişli elbiselerdir. Bu yüzden de abiyelerde, abiyenin  yeni sezon durumu önemli olabilmektedir.

modaselvim-yeni-sezonModaSelvim yeni sezon abiye modelleri oldukça çeşitli, yenilikçi ve şık tasarımlıdır. Bu abiyeler pelerinli, işlemeli, desenli, çiçek detaylı başta olmak üzere daha birçok modele sahiptir. Abiye türlerinde genellikle yapısından dolayı şifon kumaşlar tercih edilmektedir. Abiye büyük beden kişiler için de kullanılmakta olup büyük beden tunik büyük beden abiye gibi seçenekleri bulunmaktadır.

ModaSelvim Yeni Sezon İçin Kombin Önerileri!

ModaSelvim yeni sezon ürünlerle kombin yapmak oldukça rahat ve kolay olmaktadır. Desenli, detaylı kombinler yapılabileceği gibi sade ama şık görünümlü kombin fırsatı da bulunmaktadır. En genel yapılabilecek kombinlerden iki tanesi şu şekildedir:

1 –Desenli bir tunik altına siyah kot pantolon seçimi gündelik kombinlerde veya özel gün kombinlerinde kullanılabilmektedir. Özel gün şal bağlama modelleri ile farklılaşmaktadır. Özel günde dolama şal modeli ile ince topuğa sahip topuklu ayakkabı kurtarıcı olabilecektir.

modaselvim-yeni-sezon2 –Düz veya sade bir tunik ile de iki durumu kurtarıcı kombinler yapılabilmektedir. ModaSelvim yeni sezon tunik modelleri arasından seçilebilecek bir sade tunik ile altına giyilecek bol ya da geniş paça pantolon bu duruma örnektir. Gündelik kombin olarak kullanılacaksa şal modeli Medine ipeği veya penye şal ile yapılabilecek model seçilebilir. Altına ise kombine uygun spor ayakkabı ile kombin bütünlüğü sağlanabilir.

ModaSelvim Tunikler

ModaSelvim yeni sezon tunikleri ile de adından bahsetmektedir. Çeşit çeşit ürün yelpazesine sahip olan bu kategoride her tarzdan tunik bulunmaktadır. Kumaş seçimi, renk, desen hatta beden seçimi bile oldukça geniş haklara sahiptir. Tunik ile kombin büyük beden kişilerin de rahatça tarzlarını ortaya koyduğu bir alandır.

modaselvim-yeni-sezonTunik konusunda iddialı olduğu gibi tunikleriyle yapılacak kombinler de çok şık olmaktadır. Renk uyumuna dikkat edildiği sürece kombin bütünlüğü her şekilde sağlanmaktadır. Buna ek olarak takım olarak satın alınabilecek tunikler de bulunmaktadır. Yelekli, ceketli veya sadece tunik pantolon olarak bu takımları müşterilerinin tercihine sunmaktadırlar.

İlgilenen kişiler için daha fazla bilgi amacıyla inceleyebilirsiniz: 2022 Kadın Modası| Kadın Modası Nereden Takip Edilir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.