10 Lipgloss Önerileri İle Makyaj Koleksiyonunuzu Şenlendirin

Lipgloss Önerileri ve En İyi Markaları Hangileri?

0

Lipgloss önerileri ile dudaklarınızın canlılığını koruyun. Seçeceğiniz lipglosslar parlak, dolgun ve sağlıklı bir görünüm için son derece önemlidir.

Dudakların dolgun ve çatlaksız olması her kadının istediği bir güzellik halidir. Bizler de bunu en doğal ve en kolay şekilde yapabileceğiniz bir öneri ile geldik. Lipgloss sayesinde dudaklarınız ile baş döndürün!

Lipgloss yani dudak parlatıcıları, mat dudaklar için muhteşem bir ürün. Parlaması ile dikkat çekmesi ve sizi ön plana koyması da getirdiği artılardandır. Makyajın en canlı ve son dokunuş adımı olan rujlar, çeşitleri ile de göz boyamaktadır.

Uygun fiyatlı Lip Gloss önerileri ve parlatıcı markalarını sizler için derledik. Ancak öncesinde Lipgloss ne işe yarar ve ne için kullanılır, bunu açıklamak isteriz.

Lipgloss Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Lipgloss önerileri başlığımıza geçmeden öne Lipgloss nedir ve ne amaçla kullanılır incelemek gerek.

Türkçe ismi dudak parlatıcısıdır. Dudağa parlaklık ve canlılık vermesi amacıyla kullanılan bir makyaj ürünüdür. Birbirinden farklı renkli bulunmaktadır. Aynı zamanda dudağınızda simli ve ışıltılı bir görünüm sağlamaktadır. Bunun yanında aromalı ve çeşitli kokulu modelleri de bulunmaktadır. Dudak parlatıcıları tüp, fırçalı veya bilyalı formlarda olabilmektedir.

Lipgloss, mat ve çatlak dudakların daha parlak ve canlı görünmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Eğer sizin de dudaklarınız mat ve çatlamaya eğilimli yapıdalarsa aşağıda sayacağımız 10 lipgloss önerileri ile sorunu çözebilirsiniz.

1- Essence Shine Shine Shine Lip Gloss

lipgloss-onerileri
Lipgloss Önerileri

Dudakların renkli ve canlı bir görüne sahip olmasını sağlamaktadır. Rahat fırça yapısı sayesinde Essence lip gloss kullananlar dudaklarına rahatlıkla uygulamaktadır. Cilde uygun renk skalaları ile size canlılık katmaya hazır bir üründür.

2- M.A.C Dudak Parlatıcısı

Gündüzün kuraklığı ve gecenin esintisi eşliğinde dudaklarınızı parlatacak bir üründür. Makyajda rahatlıkla uygulayabileceğiniz M.A.C. dudak parlatıcıları ile dolgun ve ışıltılı bir görünüme sahip olun.

3- Maybelline Lip Gloss

Maybelline Lip Gloss ıslak ve parıltılı görünen dudaklara sahip olmanızı sağlamaktadır. Lipgloss önerileri listemizde değerlendirme derecesine göre 3. sırada yer alan bu ürün orta kapatıcılık özelliğine sahiptir. Markaya ait yüksek düzeyde kapatıcılık özelliği sağlayan Maybelline Lifter Gloss çeşitleri ile daha cazibeli bir parlaklığa sahip olabilirsiniz.

4- Revolution Lipgloss Önerileri

lipgloss-onerileri

Bu markada daha çok kahverengi ve onun alt tonlu nude renkleri tercih edilmektedir. Revolution marka dudak parlatıcısı dudaklarınızı ışıltılı ve saf bir görünüme kavuşturacaktır. Ayrıca içeriğinde yüksek oranda E vitamini barındırması sayesinde dudaklarınıza bakım da sağlamaktadır. Üstelik maksimum hacim ve etki yaratmak adına sünger uçlu aplikatöre sahiptir.

5- Farmasi Dudak Dolgunlaştırıcı

Lipgloss önerileri listesinin bir diğer önerisinde Farmasi’ye ait dudak parlatıcıları yer almaktadır. Dolgunlaşmasını istediğiniz dudaklarınıza beklediğiniz etkinin çok daha fazlasını yaratan başarılı bir üründür. Dudaklara verdiği dolgun ve canlı görünümü yanında pürüzsüzlük de sağlamaktadır.

6- The Balm Dudak Parlatıcısı

lipgloss-onerileri

Lip Gloss önerileri Gratis mağazalarında yer alan ürünlerden oluşmaktadır. Pek çok dudak parlatıcısı dolgunluk, canlılık ve renk vermektedir. Elbette ki ürünlerin kalitesine ve kullanma şekline göre etkisinde değişiklikler meydana gelebilmektedir.

The Balm dudak parlatıcısında esnek ve yumuşak bir aplikatörü olması sayesinde gün boyu kalıcı etkisini hissedebileceksiniz.

7- Eda Luxury Dudak Parlatıcısı

Lipstick olarak da isimlendirebileceğimiz bu tarz dudak parlatıcıları simli ve parıltılı modellerden oluşmaktadır. Aromalı ve kokulu olması ergenlikten genç kızlığa adımdaki kızların da kullanmasını cazip kılmaktadır.

8- Flormar Lip Gloss

Lipgloss önerileri için sıra, pürüzsüz ve kullanışlı bir yapıda ucu bulunan bir ürüne geldi. Dudakları kurutmayan ve hatta nemlendiren bir ürün olması sayesinde dudak yüzeyindeki çizgileri yok etmektedir.

Kadınların mat ve çatlak olmayan pürüzsüz bir görüntüde dudaklara sahip olması, güzellik ve bakım açısından önemlidir. Dudak parlatıcılarının en önemli özelliği dudağa ıslak ve dinamik bir görünüm kazandırması.

9- Lierac Lipgloss Önerileri

lipgloss-onerileri

Hydragenist pembe parlaklığında olan bu dudak parlatıcısı en çok tercih edilen parlatıcıların 8. sırasındadır. Yapısı gereği transparan bir görüntüye sahiptir. Ancak nemlendirme konusunda gerçek bir etkiye sahiptir.

10- Golden Rose Dudak Parlatıcısı

Bu markanın dudak parlatıcı ürünlerinin içerisindeki etken maddeleri dudakları nemlendirir ve doğal olarak dudakların çatlamalarını önlemektedir. Likit bir yapıda olması kullanımı pratik kılmaktadır. Lipgloss önerileri listesinde son olarak size dudakta ağırlaşmayan bir ürünü önerdik. Bu ürün aynı zamanda dudağa çekici bir duruş katar ve size şıklık katar.

Bu saydığımız Lip gloss önerileri süslü sözlükte de konu olmuş, başlıklara yer verilmiş olanlardandır. Ayrıca sizin ilginizin çekeceğini düşündüğümüz bir konu daha var: Dudak Çatlaması Neden Olur?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.