Moda Selvim Hangi Kargo ile Çalışıyor?

En Sevilen Marka Olan Moda Selvim Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyor?

0

Moda Selvim hangi kargo ile çalışıyor? Sorusu Moda Selvim sitesi üzerinden alışveriş yapmayı düşünenler için merak konusudur. Online alışveriş sırasında ürün seçiminin yanı sıra, siparişlerin gönderim süreci de oldukça önemlidir. 

Moda Selvim hangi kargo ile çalışıyor? Sorusunun yanıtı ve gönderici süreci ile ilgili tüm detaylar yazının devamında… 

moda-selvim-hangi-kargo

A. Moda Selvim Hangi Kargo Firmaları ile Anlaşmalıdır? 

Şirkete verilen tüm siparişler, anlaşma sağlanan kargo firmaları ile müşterilere ulaştırılmaktadır. Moda Selvim hangi kargo ile çalışıyor?  

Siparişleriniz MNG Kargo, Aras Kargo ve Kargoİst aracılığıyla tarafınıza gönderilmektedir. Köy, kasaba gibi ulaşıma uzak bölgelerde ise PTT kargo ile hizmet verilmektedir. 

1- Moda Selvim Hangi Kargo Şirketi En Çok Tercih Ediliyor? 

Online alışveriş sırasında müşteri tarafından seçilen kargo şirketi tarafından gönderim sağlanmaktadır. Moda Selvim hangi kargo şirketi daha çok tercih ediliyor diye merak edebilirsiniz. Sipariş takip şirketin yoğunluk dönemleri ve kargo sayısına bağlı olarak en çok tercih edilen kargo şirketi de değişiklik göstermektedir. 

moda-selvim-hangi-kargo
ModaSelvim Hangi Kargo

2- Modaselvim İade Hangi Kargo ile Yapılır? 2023 Moda Selvim Hangi Kargo ile İade Alıyor? 

Müşteri tarafından oluşturulan siparişlerde iade süresi 15 gündür. İlgili sürenin aşılması halinde, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.  

İade sırasında, iade edilmek istenen ürünün kullanılmamış olması, yıkanmamış, yırtık ya da aksesuarlarının eksik olmaması gerekir. Müşterinin teslim aldığı kargo paketi içinden çıkan ürün ile birlikte gönderilen Ürün İade Formu’ nun arkasında Değişim Talep/İade Talep Formu bulunmaktadır. 

moda-selvim-hangi-kargo

Sipariş iade edilmek isteniyorsa iade formu, formda talep edilen şekilde doldurulmalıdır. Fatura ibrazı zorunlu olmakla birlikte, iade formu, fatura ve ürün birlikte paketlenmelidir. İade kargo aracılığı ile gönderilmelidir. Kargoya verilmiş siparişler için ancak iade şartları geçerliliği korumaktadır. 

Moda Selvim hangi kargo şirketi ile iade edilmelidir? Moda Selvim hangi kargo ile iade yapılır?  

MNG Kargo, Aras Kargo, Kargoİst ve PTT Kargo ile sipariş iadesi gönderilebilir. 

Siparişinizin kargo durumu ile ilgili detaylı bilgi almak için; 0212 550 52 52 nolu telefon numarasından müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.  

Gönderi İade Adresi: Yeni Bosna Merkez Mahallesi Yalçın Koreş Caddesi Numara 42 Bahçelievler / İSTANBUL 

moda-selvim-hangi-kargo

B. Modaselvim Kargo Kaç Günde Gelir? 

Moda Selvim hangi kargo ile kaç günde gelir? Sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Sipariş verilen ürünler, şirket tarafından belirtilen iş günü süreci içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo gönderi süreci ise, gönderinin ulaşacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yakın mesafelerde 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanmaktadır. Uzak mesafelerde ise en geç 3 iş günü içinde teslimat gerçekleştirilmektedir. 

C. Modaselvim Kargo Takip Kargoist Firması Gönderi Detaylarına Nereden Ulaşabilirim? 

Siparişinizi oluştururken teslimat yöntemi olarak kargoyu seçtiyseniz, bulunduğunuz şehre göre kargo firmaları sipariş ekranında karşınıza çıkacaktır. Daha sonra ise siparişinizi teslim alacağınız firmayı Kargoİst olarak seçebilirsiniz. Gönderi durumuna mail adresinize gelen linkten ulaşabilir, siparişlerim sayfasından kargo durumunu sorgulayabilir ya da kargoist.com üzerinden gönderi sorgula butonuna tıklayarak yapabilirsiniz. 

Moda Selvim hangi kargo İstanbul ve çevresine dağıtım yapar?  

Kargoİst ve diğer anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından gönderim sağlayabilirsiniz. 

moda-selvim-hangi-kargo

D. Modaselvim Kargo Takip PTT Gönderi Kontrolü Nasıl Sağlanır? 

Siparişinizi oluştururken kargo teslimat seçenekleri, gönderinizi tarafınıza ulaştırmak için yer almaktadır. Ulaşılması zor olan köy, kasaba gibi bölgelerde Moda Selvim hangi kargo ile gönderim sağlıyor?  

Ulaşılması zor olan bölgelerde siparişler PTT ile gönderilmektedir. Teslimat yöntemi olarak PTT kargoyu seçtiyseniz, gönderi takibini ptt.gov.tr üzerinden giriş yaparak gönderi takip numaranız ile sorgulayabilirsiniz.  

E. Moda Selvim Kargo Takip MNG Firması Gönderi Kontrolü Nasıl Yapılır? 

Moda Selvim hangi kargo ile çalışıyor? Sorusunun bir diğer yanıtı ise MNG Kargo’ dur. Siparişinizi oluştururken sipariş ekranında teslimat yöntemi olarak, kargo firmaları karşınıza çıkacaktır. Daha sonra ise siparişinizi teslim almak istediğiniz firmayı MNG Kargo olarak seçin.  

Gönderinizin durumuna ise mail adresinize gelen sipariş takibi linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ya da siparişlerim sayfasından kargo durumunu sorgulayabilir veya mngkargo.com.tr üzerinden gönderi takip numarası ile sorgulama butonuna tıklayarak erişebilirsiniz.  

moda-selvim-hangi-kargo

F. ModaSelvim İade Formu Nasıl Gönderilir? 

Müşteri tarafından oluşturulan her siparişin iade süresi 15 gündür. Bu sürenin aşılması halinde, iade işleminiz gerçekleştirilememektedir. Moda Selvim hangi kargo şirketi ile iade formu gönderilir?

Elinize ulaşan kargonun içinde ürün, fatura ve iade formu bulunmaktadır. İade talebinde bulunmak için Ürün İade Formu’ nun arkasında yer alan Değişim Talep/İade Talep Formu kısmı bulunmaktadır. Ürünü iade etmek istiyorsanız iade formunu talep edilen şekilde doldurmanız gerekir. Doldurduğunuz iade formunu ve faturayı ürün ile birlikte kargolamanız gerekmektedir.  

moda-selvim-hangi-kargo

G. İade/Değişim Yapmak İstediğim Ürünü Hangi Kargo ile Göndermeliyim? 

İade ve değişimlerinizi kargo ile gönderirken, yine aynı şekilde şirketin anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile göndermeniz gerekir. Moda Selvim hangi kargo ile iade edilir? 

İade ve değişim sürecinde Aras Kargo , MNG Kargo veya PTT Kargo’ yu kullanarak gönderim sağlayabilirsiniz. 

moda-selvim-hangi-kargo

H. ModaSelvim Sipariş Numarası Ne İşe Yarar? 

Müşterilerin satın alma aşamasında, tüm gerekli işlemleri yapıldıktan sonra sistem tarafından işlemleriniz onaylandıysa o siparişinize özel bir sipariş numarası atanır. Bu numara ile, müşteriler siparişlerini kolaylıkla kontrol edebilir.  

Siparişiniz ile ilgili yaşanan herhangi bir aksaklık durumunda ise müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sipariş numarası istenmektedir. Sipariş numaranız size kolay ve hızlı bir şekilde sorunu çözmenize yardımcı olur. 

 

İlginizi Çekebilir: ModaSelvim Yeni Sezon Elbise Modelleri!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.