Tabela Ustası Arayanlar Nasıl İş Bulmalı?

Tabela Ustası Arayanlar İş İmkanları Nasıl?

0

Tabela ustası arayanlar sınıfında iseniz üzülmeyin, en yakın zamanda işte bu yöntemler ile kolayca iş bulmanın mantığını kavrayın!

Bundan yaklaşık 100 yıl önce günümüzde kullanılan tabelalar yoktu. Tabelalar yerine sadece camlara asılı yazı veya el yazısı kullanılıyordu. İnsanlar sanatını el ile yaparlardı ve tanıtımları sadece dükkanlarına yazmak idi. Bu işler için çoğunlukla resim öğretmenler kullanılırdı ve isimleri tabelacı olarak anılırdı. Daha sonra bu işinde ustaları çıkınca tabela ustası adını almaya başladı.

Zamanla rekabetin artmasından ötürü tabela ustaları günümüz halini aldı. Reklamcılık ve tanıtım hizmetleri ile uğraşan her kuruluş, firmalarının tanıtımını yapmak için tabela ustası olanlara ihtiyaçları vardır.

Bazı firmalarda Tabela ustası arayanlar sınıfından insanlarla çalışarak sektöründeki ihtiyacını gidermektedir.

Tabela İş İlanları

tabela-ustasi-arayanlar

Tabela ustası arayanlar olduğu gibi diğer meslek gruplarını iş ilanları bulunan birçok site vardır. Tabela ustası işleri dar bir alana hitap ettiği için birden fazla iş bulmak zordur. Ama her alanda olduğu gibi reklam tabela ustası arayanlar İstanbul şehrinde daha fazla eleman bulabiliyor.

Öncelikli alanız kendi şehriniz olsa da tabela ustası arayan kişilerden biriyseniz ikinci şehrinizi İstanbul seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

1- Açık hava Reklam Tabela İş İlanları

Açık hava reklam sektöründe genel olarak dijital baskı, tabela veya totemler yapılmaktadır. İşverenlerin tabela ustalarından istediği özellikle bu alan için en az 3-5 yıl tecrübeleri olmaları, sorumluluk sahibi olan yapıları olmalarını isterler.

Tabela ustası arayanlar, folyo uygulamaları, araç kaplama, tabela üretimi yapımı, dış montaj, kutu harf döndürebilen gibi nitelikler aramaktadırlar. Ayrıca tabela montaj içinde anımsanmayacak kadar iş olduğu bilinmektedir. Bu alan için ne kadar da referans isteseler de işin ustası olmak zor olduğu için deneyimlerinize bakarak hızlıca işe girebilme şansınız olabilmektedir.

2- Tabela Ustası Arayanlar İstanbul İş İlanları

Tabela ustası iş ilanları İstanbul Avrupa kıtasında daha çok bulunduğu için bu bölüm mesleğin iş açısından en canlı yeridir. Eğer İstanbul’da bu işi yapmak istiyorsanız, iş ilanları web sitelerinden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

3- Tabela Ustası Arayanlar İzmir İş İlanları

İşlek caddeleri ve sürekli reklamcılığın geliştiği bir bölgede olan İzmir, yapısı itibari ile tabela ustaları için ikinci şehir konumundadır. İzmir’deki ilanların birçoğunda şirketten, kutu harf ustası arayanlar olabiliyor.

tabela-ustasi-arayanlar

4- Mersinde Tabela Ustası Arayanlar İş İlanları

Mersinde bulunan iş ilanlarına çoğunlukla kariyer üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mersin’de tabela ustası olan kişilerden biriysen, aşağıdaki web siteden adımları takip ederek başvurunu yapabilirsiniz.

5- Tabela Ustası Arayan Firmalar Ankara

Ankara reklam tabela iş ilanları için başkent olduğundan istanbul’dan sonra en önemli şehirdir. Burada gelişmişlik düzeyi, sektörün açlığı, siparişin çokluğu gibi faktörler olduğunda iş bulmanız daha kolay olacaktır.

Tabela Ustası İş İlanlarına isinolsun.com’da Nasıl Başvurabilirim?

tabela-ustasi-arayanlar

Nitelikli ve tecrübeli insan bu sektörde de olduğu için firmalar yüksek ödeme ile tabela ustası arayanlar rahatlıkla geçinebilirler. İşte o yüzden bazı web siteleri bu alan için diğer sitelere göre daha fazla ilan barındırdıkları için tercih edilir.

İsinolsun.com üzerinde tabela ustası arayanlar adı altında birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanlara başvurmak için öncelikle sitede, üye ol kısmından kayıt olunur. Daha sonra bilgiler girilip, maile gelen link ile onaylandıktan sonra siteye giriş yapılır. Ardından gerekli bilgileri veya CV dosyanı atarak, iş bulabilirsin.

Web sitesini kullanarak iş aramak için en yukarıda, arama kutucuğuna ‘tabela ustası’ yanına da yaşadığın şehri ve çalışmak istediğin şehri yazarak araştırma yapabilirsin. Bu alan için tabela ustası arayanlar genellikle üretim tesislerinden çıkar.

Tabela Ustası Pozisyonu İçin En Güncel İş İlanlarını Görüntüleyebilir miyim?

tabela-ustasi-arayanlar
Tabela Ustası Arayanlar

Aynı web sitesi üzerinden tabela ustası pozisyonları için gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Güncellemeleri yaptıktan sonra kayıt olduğunuz hesabınız üzerinden siteye erişim sağlamalısınız. Giriş yaptıktan sonra profiline daha önceden başvurduğun işlere bakabilirsin.

En güncel iş ilanlarına ulaşmak için profilinin ardından ana sayfaya geldiğinizde ‘sıralama’ yöntemi ike ‘Yeniden eskiye’ seçeneğine tıklayıp en güncel ilanlar incelenir. Ayrıca profil hesabından da daha önce başvurduğun ilanlara en güncel hali ile ulaşabilirsiniz.

Tabelacı Maaşları Ne Kadar?

Tabela ustaları çoğunlukla üretim alanında,  dijital baskı ve folyo uygulamalarında yoğunluk olarak çalışırlar. Sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için firmalar çeşitli maaşlar öder. Bu işçinin deneyimi, tecrübesi, referansı gibi faktöre bağlıdır.

Tabelacı veya tabela ustaları sektörden sektöre değişen maaş aralıkları vardır. Çoğunlukla asgari ücret olarak maaş alındıkları bilinse de tabelacı maaşları, normal ücretten yüksektir. Ortalama bir tabelacı 5000 TL’den başlayan maaşlar alabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Eryaman Halı Yıkama Firmaları Arasında En İyi 4 Seçim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.