2023 Yılı Aya Muse Marka Yüzü Elsa Hosk Oldu!

Yeni Aya Muse Marka Yüzü Elsa Hosk!

0

Aya Muse marka yüzü olarak sosyal medyada tarzından ve adından sıkça gün söz ettiren İsveçli Victoria’s Secret modeli Elsa Hosk ile anlaştı. Göz alıcı güzelliği ve dahil olduğu diğer çalışmalarda elde ettiği başarılarla beğenileri toplayan 33 yaşındaki Elsa Hosk, lüks markanın çıkardığı 2023 yılının Resort koleksiyonunun kampanya çekimlerinde marka yüzü olarak yerini aldı. 

Aya Muse Marka Yüzü Beraberinde Gelen Yenilikler! 

Başarılı model Elsa Hosk, ‘Yavaş moda’ akımının temsilcilerinden olan Aya Muse’nin marka yüzü olarak objektiflerin karşısına geçti. Sürdürülebilirlik ilkesine bağlı olarak çalışan Aya Muse, koleksiyonunda minimal tarzdaki tasarımlara da yer verdi. Böylece tasarımlarıyla minimalist kişilerin de ilgi alanına girerek farklı ilkeleri benimseyen kitlelere de ulaşmış oluyor. 

Aya Muse Marka Yüzü
Aya Muse Marka Yüzü

 

Aşırı üretim ve tüketim karşı olan ‘Yavaş moda’ ilkesine bağlı olarak geri dönüştürülmüş yün ve polyesterlerden üretilen kıyafetler tasarlanmaya başladı. Koleksiyon içerisinde elbiseden crop toplara, pantolondan eteklere kadar geniş ürün skalası sunulmakta. 

Aya Muse marka yüzü olarak seçtiği Elsa Hosk ile yarattığı farklı tarzları sunmanın yanı sıra gelişen ve değişen moda sektörüne de bağlı olduğu ilkelerle örnek olmaya başladı. Bu ve benzeri ilkelerle moda sektörü daha gelişmiş ve girişken olma yolunda ilerlemeye başladı.  

İlginizi Çekebilir: Kadın Giyimde Viskon Kumaş Modelleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.