Kaliteli İpek Eşarp Markaları Hangileridir? En İyi 5 Eşarp Markası!

En Kaliteli İpek Eşarp Markaları Hangileridir?

0

İpek eşarp markaları isimleri nelerdir? En pahalı eşarp markaları hangileridir? Tesettürlü kadınların giyim tarzlarının en önemli parçalarından biri de başörtüleridir. Piyasada bir çok eşarp markası bulunuyor fakat bu markaların hepsi istenen kalitede olamayabiliyor. İşte en iyi ipek eşarp isimleri şöyledir: 

Popüler 5 İpek Eşarp Markaları ve Fiyatları 

İpek eşarplar pürüzsüz ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Ayrıca kumaşın yapısı gereği hem yazın hem de kışın kullanılabilmektedir. Bu nedenle de tessettürlü kadınlar tarafından ipek eşarp ve şal modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. İpek eşarplar bir çok renk ve desende üretilmektedir. Böylece her model kıyafetinize rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Popüler ipek eşarp markaları şöyledir: 

ipek-esarp-markalari
İpek Eşarp Markaları

1 – Vakko İpek Eşarp Modelleri

Eşarp denilince genellikli akla gelen ilk markalardan biri Vakko eşarp olmaktadır. Vakko eşarpların bir çoğu özel el masa baskıları ile üretilmektedir. Lüks eşarp markaları arasında yer alan marka tesettürlü kadınların şıklığına şıklık katmaktadır. Eşarp çeşitlerini ister fular, ister başörtü isterseniz de çantanıza aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Vakko ipek eşarplar 389 TL ile 2299 TL arasında değişmektedir. 

2 – Aker Eşarp Modelleri

Aker ipek eşarp modelleri, dünyanın en kaliteli ipeğini kullanmaktadır. İpek eşarpların kenarları tek tek elde dikilmektedir.  Her sezon özgün ve farklı desenler ile eşarp ve şal üretimi yaptıkları için tesettürlü kadınların tercih ettiği bir markadır. Ayrıca tercih ettikleri kumaşlar kanserojen madde içermemektedir. Aker ipek eşarplar 799 TL’ ye satılmaktadır. 

3 – Armine Eşarp Modelleri

İpek eşarp markaları arasında yer alan bir diğer marka ise Armine Eşarptır. Armine marka ipek eşarplar, tesettürlü kadınların en çok kullandığı eşarplar arasında yer almaktadır. Twill ipekten üretilen eşarp modelleri de bulunmaktadır. Armine ipek eşarplar 699 TL’ ye satılmaktadır. 

4 – Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Eşarp ve şallar tesettürlü kadınların en önemli eksesuarlarıdır. İpek eşarplar her mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle klasik veya casual giyinen kadınların tercih ettiği kumaş türleri arasında yer almaktadır. İpek eşarp markaları arasında yer alan Pierre Cardin, ipek eşarp modelleri ile muhafazakar kadınların beğenisini kazanmaktadır. Markanın ipek eşarpları 350 TL ile 1250 TL arasında değişmektedir. 

ipek-esarp-markalari

5 – Popüler İpek Eşarp Markaları Sonuncusu: Cacharel Eşarp Modelleri

Kaliteli eşarp markaların sonuncusu Cacharel’ dir. Cacharel marka ipek eşarplar pahalı segment ürünler arasında yer almaktadır. Farklı desen ve kaliteli kumaş yapısı ile muhafazakar kesim tarafından beğenilmektedir. Cacharel ipek eşarplar 900 TL den satışa sunulmaktadır. 

 

İlginizi Çekebilir: ModaSelvim Yeni Sezon Elbise Modelleri!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.