Ordu Havalimanı Araç Kiralama ile İşinizi Kolaylaştırın

2022 Ordu Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

0

Ordu havalimanı araç kiralama hizmeti ile Karadeniz bölgesinin eşsiz doğasını gezmenizi sağlayacak en iyi durak noktanızı seçin.

Ordu havalimanı araç kiralama ile ordu şehrinde doğal güzellikler, eşsiz doğası sizi bekliyor. Karadenizin incisi olarak kabul edilen Ordu, milattan önce kalan tarihi kokusu, bol ormanlı doğası ile Türkiye’nin gözde mekanlarından birisidir.

Şehre giriş yaptığınızda muhteşem manzarası, sahilleri, tarihi ve kültürü ile sizi sizden alacak. Çarpıcı doğasının yanında yerel yemekleri tadarak yeşilin mavi ile buluştuğu noktalarda olabildiğince rahatlayabilirsiniz.

Ordu havalimanı araç kiralama firmaları işte tam bu sırada devreye giriyor. Siz manzaranın ve eşsiz yemeklerin tadını çıkarttıktan sonra milattan önce 7. Yüzyıla kadar uzanan tarihi yapısını görerek bu memleketi gezebilirsiniz. Bu yerler öyle bir ünlenmiştir ki Ordu’yu seyahat etmeye gelen insanların gezi planları daima tarihi mekan, yaylalar ve lezzet durakları olmuştur.

Ordu havalimanı araç kiralama hiç bu kadar basit olmamıştı. Araç kiralamak için Ordu Altınordu araç kiralama için uzak bir noktaya gitmenize gerek yok. Sadece aşağıda paylaşacağımız Ordu havalimanı içinde bulunan araç kiralama firmaları ile işinizi olabildiğince kolaylaştırın.

Ordu Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

ordu-havalimani-arac-kiralama

Ordu havalimanı araç kiralama şirketleri için genel olarak en çok tercih edilen 4 firmadan bahsedebiliriz. Bunların en popüler olanı AVIS şirketidir. Bunun en güzel tarafı da yemyeşil Ordu doğasını gezerken ister normal araç istersen de karavan tercih ederek yolculuğunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Ordu havalimanı araç kiralama firmaları, AVIS, Gezgin724, Budget, Çakra’dır. Araç fiyatları kiralama şirketlerine göre değişiklik gösterse de minimum günlük 200 TL’den başlamaktadır. Uygun fiyat sizi korkutmasın, çünkü güvenilir bir şekilde kaliteli araçlar ile seyahat edebiliyorsunuz.

Bunların yanında en güzeli de araç kiralama şirketlerinin bazen fiyatlarda değişiklik yaparak promosyon uygulaması ve bunun sonucunda daha uygun fiyata araçlarınızı kiralamanızdır. İndirim uygulayan şirketleri bulmak için en güzel yol, Ordu’da araç kiralamadan önce ilgili web sitesinden veya Google üzerinden araştırma yaparak en son fırsatları yakalamaktır.

Ordu havalimanı araç kiralama şirketleri genel olarak Ordu-Giresun havalimanının içinde konumlandırılmıştır. Uçağınızdan iner inmez kolayca ilgili büro veya şubelerden istediğiniz konforda araç tercih edebilirsiniz.

Bazı firmaların çalışma saatleri gün içinde aktif olabilirken bazıları her gün aktif olabiliyor. Yukarıda bahsettiğimiz 4 şirketten farklı prensipte çalışan firma var o da Budget. Bu firmanın özelliği hizmetlerinde 7/24 destek alabilmenizdir. Bu araç kiralama hizmetini oldukça kolaylaştırıyor çünkü seyahatiniz gece de olsa aracınız hazır olabiliyor.

1- Ordu Havalimanı Araç Kiralama Avis

Ordu havalimanı araç kiralama için Avis firmasını tercih etmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Bünyesinde bulundurduğu Economic, Prestige, Premium ve Comfort sınıflarında oldukça kaliteli araçları vardır. Araç kiralarken günlük haftalık ve aylık olmak üzere 3 şekilde kiralama yapılır.

ordu-havalimani-arac-kiralama

2- Ordu Havalimanı Araç Kiralama Gezgin724

Ordu havalimanı araç kiralama için bir diğer durakta Alibey adasında bulunan Gezgin724 araç kiralama şirketidir. Avis firmasından sonra Ordu’da en çok tercih edilen ikinci şirket olduğunu söyleyebiliriz. Gezgin724 websitesi üzerinden dilediğin aile dostu araçları uzman ekip sayesinde güvenle şeçebilirsiniz.

3- Ordu Havalimanı Araç Kiralama Budget

Ordu havalimanı araç kiralama için kendinden bir öncekilere fark atan 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz bir firmadır. Ordu havalimanında bulunan en iyi 3 şirketin arasında olduğunu söyleyebiliriz. Fakat araç kiralarken Budget firmasının hafta içi saat 10:00 – 16:00 arasında çalıştıklarını unutmamanız gerekir.

ordu-havalimani-arac-kiralama
Ordu Havalimanı Araç Kiralama

4- Ordu Havalimanı Araç Kiralama Çakra

Ordu havalimanı araç kiralama için son olarak çakra firması seyahatler için uygun fiyatı ile en çok tercih edilen şirketlerin arasındadır. Ordu havalimanın hemen içerisinde bulunmak ile birlikte günlük, haftalık veya aylık olarak araç seçebilirsiniz. Ordu havalimanı araç kiralama çakra firmasına +90 530 479 95 13 nolu numaradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Ordu Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

ordu-havalimani-arac-kiralama

Ordu havaalanı araç kiralama fiyatları şehir dışından geliyorsan aslında o kadar da pahalı değildir. Her firmanın kendine özgü kuralları olduğundan günlük veya haftalık olarak kiralama ücretleri uygulanır. Ordu havalimanından araç kiralamadan önce uyman gereken bazı kurallar olabilir. Öncelikle her şirket belirli zaman aralığında çalışır.

Ordu araç kiralama için havalimanında bulunan araç kiralama fiyatları da bu yüzden çeşitli ücretlendirme durumu ile karşınıza çıkabilir. Uygun zaman aralığında bulabilirseniz, aracın cinsine ve motor gücüne göre araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

1- Ordu Giresun Havalimanı Günlük Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Ordu havaalanı araç kiralama sayesinde istediğiniz şirketler üzerinden kolayca araç kiralama hizmetinden faydalanmak mümkün. Sadece istediğiniz araba türlerini seçerek şirketlerden bununla ilgili bilgi alabilirsiniz. Ama Ordu Giresun havalimanı günlük araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, minimum 200 TL fiyat bandından başladığınızı bilmeniz yeterlidir.

ordu-havalimani-arac-kiralama

2- Ordu Giresun Havalimanı Aylık Kiralık Araç Fiyatları Ne Düzeyde?

Ordu havalimanı araç kiralama kullanarak Ordu şehrinde uzun süre konaklama ihtiyacı olan insanlar genelde aylık araç kiralarlar. Aylık araç kiralama hesapladığınızda elbette en iyi araçları en düşük fiyata alabilmeniz mümkündür. Ayrıca Ordunun eşsiz manzarasının tadını çıkarmak, doğal güzelliklerini görmek ve tarihinde geçmişe yolculuk yapmak isteyenler aylık araç kiralayabilirler.

Ordu Giresun araç kiralama hizmetine sahip olarak havalimanı aylık kiralık araç fiyatlarını Ordu’da bulunan tüm şirketleri karşılaştırdığımızda en düşük fiyat olarak 5000 TL ile aylık araç kiralama fiyatı olarak karşımıza çıkıyor.

Sonuç olarak Karadeniz bölgesinin eşsiz doğasına ev sahipliği yapan, yüzyıllar önce tarihe erişen, yaylaları ve sahili ile göz olan Ordu şehrini havalimanına geldiğinizde kolayca gezmek için Ordu araç kiralama fiyatları işinizi kolaylaştırabilir.

İlginizi Çekebilir: Osteopeni Nedir? |Düşük Kemik Yoğunluğu Nedir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.