2023 Asude Köşe Koltuk Takımları

Asude Köşe Koltuk | Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

0

Asude köşe koltuk son zamanlarda internet üzerinden en çok araştırılan koltuk takımlarından bir tanesidir. Köşe koltuk takımları evimizin tamamlayıcısı haline gelen mobilyalar arasında yer almaktadır. Hem şık hem trend hem de kullanışlı olan köşe takımları, salonda, oturma odasında, mutfakta ve evin neredeyse her tarafında kullanılabilen bir mobilya haline gelmiştir. Özellikle rahatına düşkün kişiler köşe takımlarını daha çok tercih eder hale gelmiştir. Tam da bu noktada güncel bir ürün olan Asude Köşe Koltuk boyutları ve görünüşü ile her evin havasına uyabilecek bir tarzda.

asude-kose-koltuk

Asude Köşe Koltuk Takımı ürün özellikleri olarak uzun kenarı 190 cm, kısa kenarı 120 cm, derinliği 70 cm ve farklı türde renkleri bulunmaktadır. Ürün silinebilir dokuma ithal bir kumaşa sahiptir. Kasa kısmı metalden üretilmiştir ve oturma yeri ile sırt kısmı yay içermez. Üründe 52 DNS Granür Sünger kullanılmaktadır. Ayrıca yatak olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir ve birbirinden bağımsız olacak şekilde iki koltuk olarak da kullanılabilmektedir.

Asude Köşe Koltuk takımı yüksek ayaklara sahiptir bu sayede altını rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 5 adet kırlent ile birlikte gönderilen koltuk takımının yastık kılıfları fermuarlıdır böylece kolay yıkanabilme özelliğine sahiptir. Tüm bunların yanında çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Demonte şekilde gönderilen bu urun için kurulum hizmeti de alabilirsiniz ya da direkt kendiniz kurabilirsiniz. Montaj şeması sorunsuz bir şekilde sağlanır.

Asude Köşe Koltuk | Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

asude-kose-koltuk

Öncelikle köse takım modelleri için pek çok farklı tercih olduğunu söylemek ile  başlayalım. Klasik, modern, spor pek çok değişik tarzda köşe koltuk takımı bulunmaktadır. Nasıl bir tarz koltuğa sahip olmak istediğinizi belirleyerek ise başlayabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz ürünün renginin ve tarzının evinizdeki diğer eşyalar ile uyumlu olup olmamasına da dikkat etmeniz iyi olacaktır.

Bir diğer önemli nokta ise konfordur. Köse koltuk takımı seçerken konfor önemlidir ve rahat bir koltuk seçmeniz uzun süreli kullanım için gereklidir. Oturma alanlarının geniş ve ergonomik olmasına dikkat edin ve kumaşının da temizlenebilir çabuk kirlenmeyen bir kumaş olup olmadığına bakmanız önemlidir. Koltuğun şıklığı kadar rahatlığı da oldukça önemlidir. Bu noktada Asude Köşe Koltuk takımı aradığınız kriterlere ve evinize uyumlu bir takım olacaktır.

Asude Köşe Koltuk Takımı Avantajları

asude-kose-koltuk

Köşe koltuk takımları belirli standart ve ölçülerde üretilmezler. Bunun için de mutfaklardan salonlara salonlardan balkonlara kadar her odada kullanılabilirler. Salonunuzun ya da köşe takımını kullanacağınız odanın rengine ve konseptine göre istediğiniz tarzda köşe takımı seçebilirsiniz. Yaşam alanınıza özgün ve güzel bir görüntü katarlar. Bu sayede hem size hem de misafirlerinize güzel bir hissiyat verir.

Köşe takımları aynı zamanda ofislerde de kullanılabilir ve eğer misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız rahat bir alan oluşturmanız için de köşe takımları önemli mobilyalar arasında yer alır. Küçük balkon dekorasyonu ve teraslarda da tercih edilebilecek köşe takımları alandan tasarruf etmenizi de sağlar.

İlginizi çekebilir: Kışın Vazgeçilmezi Hamsi Buğulama Nasıl yapılır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.