5 Farklı Ev Dekorasyon Mobilya Markaları

Mükemmel Ev Dekorasyonları!

0

Mobilya markaları konusunda pek çok farklı seçenek vardır. Günümüzde renk, şekil, tarz ve daha birçok farklı özelliklere sahip mobilyaları bulabilmek mümkün. Her insan kendi tarzına göre mobilya seçimi yapmakta özgürdür. Evinizdeki eşyaları dikkate alarak ve kendi isteğinize göre mobilyalar satın alabilirsiniz. Evinizde bulunan eşyalar ile mobilyalarınızın uyumlu olması size daha  keyifli gelecektir.

 

Bilinen En İyi Mobilya Markaları

Mobilya firmaları konusunda sizin için bir liste hazırladık. Bu listede yer alan markaların sırası ürünlerin kalitesini göstermemektedir. Yani ilk sırada yer alan marka en kaliteli en son sırada yer alan marka en kalitesiz gibi bir sıralama söz konusu değildir. Yalnızca markaların bilinirliklerine göre hazırlanmış bir listedir. Sizin için hazırlamış olduğumuz en iyi mobilya markaları listesinde vermiş olduğumuz önerilerin hoşunuza gitmesini umuyoruz.

1. Ikea

mobilya-markalari

Mobilya markaları konusunda hazırlamış olduğumuz listenin ilk sırasında Ikea markası yer almaktadır.  Ikea dünyaca ünlü bir mobilya markasıdır. Ülkemizde 2005 yılından itibaren hizmet veren bir marka olup firmanın merkezi Isveç’dedir. İkea ürünlerine İskandinav kültürünü yansıtan bir markadır. Ayrıca bunun yanında sadeliğe ve günlük yaşamı kolaylaştıran özelliklere de önem vermektedir.  7 adet mağazası ve web sitesi ile ülkemizdeki en iyi mobilya markaları arasında yer almaktadır.

2.  Bellona

mobilya-markalari
Mobilya Markaları

Ev mobilyaları için akla ilk gelen markalardan biri de Bellona’dır. Firmanın merkezi Kayseri’de olup kuruluş yılı 1997’dir. Türkiye’de çok geniş bir bayı ağı vardır. Bunun için de mobilya konusunda en çok tercih edilen markalardan biridir.

3. İstikbal

mobilya-markalari

İstikbal marka mobilya firmasının merkezi Kayseri’dir. Kuruluş yılı ise 1957’dir. Türkiye’nin en eski mobilya markaları arasında yer alan bu marka yatak, yatak odası gardrop gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca bunun yanında özel üretim ürünler de sunmaktadır. Türkiye genelinde yaklaşık olarak 1000 mağazası vardır. Bu durum da pek çok kişi tarafından tanınan bir marka olmasını sağlamaktadır.

4. Mudo

mobilya-markalari

Mudo marka mobilya firmasının merkezi İstanbuldur ve 1964 yılında kurulmuştur. En iyi mobilya markaları arasında yer almaktadır. İlk yıllarda hediyelik eşya tarzında bir konsept ile başlamıştır ancak son yıllarda ev dekorasyonuna dair her ürünün bulunabileceği bir platform haline gelmiştir.

5. Enza

mobilya-markalari

Mobilya üreten firmalar arasında popüler olan markalardan biri de Enza’dır. Firma merkezi İstanbul’da olup üretim yeri Kayseri ve Ankara’dır. En eski yatak üreticilerinden olan Yataş’ın kurduğu bir markadır.

İlginizi çekebilir: Oturma Odası Dekorasyonu İçin 5 İpucu!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.